Владислав Соколовский
Владислав Соколовський
Керуючий партнер. Адвокат.
Освіта

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет.

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", факультет електроенерготехніки і автоматики.

Спеціалізація

Консультування з планування та оптимізації оподаткування, скасування рішень податкових органів, юридичний захист бізнесу, юридичний супровід компаній електроенергетичого сектору.

Владислав Соколовський - член правління Асоціації правників України, Асоціації податкових радників та Асоціації сонячної енергетики України, член Міжнародної асоціації юристів, Міжнародної податкової асоціації, Національної асоціації адвокатів України. Експерт Громадської ради при Міністерстві фінансів України. Входить до Громадської Ради Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Член Громадської Ради Міністерства енергетики України.

 

Професійне визнання

Юридичний довідник Ukrainian Law Firms з 2014 року називає Владислава Соколовського в числі відомих українських юристів з оподаткування.

Експерти «Юридичної премії» у 2015 році визнали Владислава Соколовського одним з п'яти кращих українських юристів з оподаткування в Україні, а в 2016 та 2017 роках – з податкових спорів. У 2018 році Владислав отримав перемогу у номінації «Юридичної премії» – «Кращий український юрист з податкових спорів». У 2019 році Владислав був названий експертами премії серед кращих юристів з податкового консультування.

Рейтинг «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України» з 2016 року називає Владислава Соколовського в числі кращих українських юристів у сфері оподаткування. У 2019 році експерти рейтингу назвали Владислава також серед кращих юристів у сфері енергетики.

Міжнародний юридичний довідник Legal 500 EMEA з 2015 року щорічно рекомендує Владислава як «фахівця в сфері українського оподаткування, який забезпечує ґрунтовну підготовку та ефективні рішення». З 2016 року експерти рейтингу включають Владислава Соколовського до розділу Leading Individuals in Tax. 

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers з 2018 року рекомендує Владислава Соколовського як одного з кращих українських юристів у сфері податків.

Надає правову допомогу клієнтам з 1999 року. Адвокат з 2003 року.