Тетяна Лисовець
Тетяна Лисовець
Старший партнер. Адвокат. Керівник судової практики.
Освіта

Міжнародний науково-технічний Університет, юридичний факультет, спеціальність - правознавство.

Спеціалізація

Консультування з планування та оптимізації оподаткування, захист клієнтів за звинуваченнями в господарських і посадових злочинах, представництво інтересів клієнтів у спорах з державними та контролюючими органами і Державною фіскальною службою України, юридична допомога в спорах між підприємцями, захист клієнтів на всіх стадіях кримінального провадження, юридичний супровід компаній будівельного, агро- і рітейл-секторів.

Тетяна Лисовець – керівник Комітету Асоціації правників України з податкового та митного права і голова судового комітету Асоціації податкових радників.


Професійне визнання

Юридичний довідник Ukrainian Law Firms в 2015, 2016, 2017 та 2018 роках відзначив Тетяну Лисовець в числі кращих юристів України в судових спорах. У 2017 та 2018 роках експерти довідника назвали Тетяну серед кращих адвокатів у практиці кримінального права.

Міжнародний юридичний довідник Legal 500 EMEA в 2014, 2015, 2016, 2017 та 2018 роках рекомендував Тетяну Лисовець як експерта для співпраці в сфері оподаткування. Експерти довідника відзначили, що Тетяна Лисовець «адвокат, якому можна довіряти, фахівець з високим рівнем знань, який вміє знаходити нестандартні рішення».

Рейтинг «Вибір клієнта. ТОП 100 юристів України-2018. Лідери практик» відзначив Тетяну Лисовець серед кращих українських юристів у кримінальному праві та та процесі.

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers 2019 рекомендувало Тетяну Лисовець як одного з кращих фахівців у судовій практиці.

 

Надає правову допомогу клієнтам з 2000 року. Адвокат з 2004 року.