Ліквідацію підприємства завершено. Господарський суд міста Києва виніс ухвалу про ліквідацію товариства з обмеженою відповідальністю «Л»

Господарським судом міста Києва постановлено ухвалу, якою затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, ліквідовано ТОВ "Л", провадження у справі про банкрутство припинено. Крім того, ухвалою зобов’язано державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи - банкрута про що внести відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Повноваження ліквідатора у справі здійснював Владислав Філатов. Слід також зазначити, що внаслідок ліквідації було погашено кредиторські вимоги на загальну суму 35 356 796,31 грн., у тому числі податковий борг у розмірі 870 094,47 грн.

У ході проведення ліквідаційної процедури, виконуючи повноваження керівника банкрута, ліквідатором, зокрема, було проведено аналіз фінансового стану банкрута, сформовано ліквідаційну масу, проведено заходи, направлені на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб, реалізовано майно банкрута для задоволення вимог кредиторів.

Однак, майна банкрута не вистачило для задоволення всіх вимог кредиторів. Тому, після розгляду поданого ліквідатором ліквідаційного балансу, господарським судом було винесено рішення про ліквідацію юридичної особи- банкрута.