Владислава Соколовського обрано головою правління Асоціації сонячної енергетики України

Владислава Соколовського обрано головою правління Асоціації сонячної енергетики України

2 червня 2022 року Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії “Соколовський і партнери” обрано головою правління Асоціації сонячної енергетики. 

Енергетика Владиславу зрозуміла і близька – перша вища освіта здобута на факультеті електроенергетики та автоматики Київського політехнічного інституту. Юридичну освіту здобув на юридичному факультеті Національного університету ім. Т. Шевченка. 

Коментуючи своє обрання, Владислав зазначив: «Війна -– це виклик як для країни, так і для відновлюваної енергетики. Компанії -члени асоціації зіткнулися з дуже великими проблемами фінансового, технічного, правового характеру.  Тому разом з правлінням буду зосереджувати свій час на допомозі членам асоціації. Однак, вже зараз треба думати і про життя після нашої перемоги. Військова агресія росії стала каталізатором пришвидченої відмови Європи від імпорту викопного палива з рф. Євросоюз хоче у цьому році знизити обсяги закупівлі  нафти на 90 відсотків, а найближчі кілька років відмовитись і від поставок газу з рф. Отже, після закінчення війни Україна може підставити своє зелене енергетичне плече ЄС, збільшивши виробництво відновлювальної, в першу чергу сонячної, електроенергії. Перемагати треба не тільки на військовому фронті, але й на енергетичному».

Автор
Владислав Соколовский
Керуючий партнер. Адвокат