Владислава Соколовського обрано до Правління Асоціації правників України

Владислава Соколовського обрано до Правління Асоціації правників України

У кінці травня 2019 року пройшла Асамблея Асоціації правників України (АПУ), на якій Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і партнери» було обрано членом Правління АПУ. Цей пост Владислав займає уже вдруге – раніше з 2017 по 2019 роки він вже входив до цього керівного органу.

Під час попередньої каденції у правлінні Владислав відповідав за фінансовий розвиток організації. Він став автором концепції фінансової незалежності осередків АПУ, яка передбачала право регіональних відділень АПУ від 50 до 100 % коштів, ними залучених, залишаються у їх бюджетах для розвитку. Спочатку було запущено пілотні проекти у окремих регіонах, а з квітня 2019 року дано старт поширенню позитивного досвіду на всю нашу організацію.

Під час чинної каденції Владислав планує розвивати продовжувати вдосконалювати фінансову політику АПУ: «Фінансова стабільність – це фундамент для ще більш ефективної та впливової організації.  Зупинятися не можна, тому наступним етапом буде розробка та впровадження концепції фінансової незалежності комітетів АПУ. Також планую зосередитися на диверсифікації джерел фінансування Асоціації, збільшенні кількості членів, підвищенні ефективності заходів, що проводяться».