Владислав Соколовський розповів про розвиток сонячної енергетики на 2023 рік

Владислав Соколовський розповів про розвиток сонячної енергетики на 2023 рік

В кінці 2022 року Президент України Володимир Зеленський зробив заяву "Про основи внутрішньої та зовнішньої політики" яка стосується енергетичної стратегії України. За його словами:

Ми маємо стати – і станемо – лідером в побудові сучасної “зеленої” енергетики. Сучасному місту потрібні децентралізовані джерела енергії. Лише “зелена” енергетика може це забезпечити

Асоціація сонячної енергетики України – найбльше громадське об’єднання учасників ринку сонячної енергетики, яка є однією з головних складових “зеленої” енергетики. 

Владислав Соколовський керуючий партнер “Соколовський і партнери”, співзасновник ГО “Асоціації сонячної енергетики України” та діючий Голова правління Асоціації, привітав колег з новорічними святами та поділився планами подальшого розвитку сонячної енергетики в Україні:

Цей рік був важким, але наша Асоціація міцно витримала удар. Ми зробили заділ на світле та енергонезалежне майбутнє нашої країни. Заклали основу на енерегетичне відновлення та розвиток. Цього року ми вже не чекаємо дива, а робимо все можливе, щоб в Україні було мільйон сонячних електростанцій.

Асоціація сонячної енергетики має відповідальне завдання – зміцнити незалежність нашої країни на енергетичному фронті. Наша сила у єдності, тому я впевнений – разом ми зможемо досягти поставлених цілей.

Щиро вдячний команді та учасникам Асоціації за співпрацю, бажаю сили, енергії та потужності!

Світлих і безпечних новорічних свят!