Владислав Соколовський промодерував першу сесію VII Business & Legal Energy Forum

Владислав Соколовський промодерував першу сесію VII Business & Legal Energy Forum

30 листопада відбувся VII Business & Legal Energy Forum. Перша сесія форуму була присвячена, питанню енергетичної безпеки України та світу. В умовах постійних ракетних обстрілів енергетичної інфраструктури це питання має особливу цінність. Дефіцит енергії в Україні на сьогодні складає близько 25-30 відсотків. Ворог немає бажання зупинятись й надалі буде докладати зусиль для знищення енергосистеми і повного блекауту.

Сесію модерував Владислав Соколовський, керуючий партнер нашої компанії. За його словами: 

Україна зараз єдина країна у світі, енергетична безпека якої складається з трьох ліній оборони. Перша – повітряна оборона та військові, які захищають об’єкти критичної інфраструктури від ударів ворога. Друга лінія – наші енергетики, компанії та працівники, які лагодять пошкоджене ворогом обладнання. Третя лінія – наші іноземні партнери, які постачають нам устаткування для заміни знищеного внаслідок ракетних ударів.

Під час форуму обговорили можливості та запас міцності української енергосистеми після масованих ракетних ударів, які спричинили частковий блекаут на території України,який стався в результаті останнього масованого обстрілу 23 листопада. Як влучно підмітив перший спікер сесії – Максим Юрков, директор юридичного департаменту НЕК "Укренерго":

Такого виклику не мала жодна енергосистема в світі! Проте тепер ми маємо унікальний досвід, адже наші диспетчери стали першими, хто в світі стикнувся з необхідністю реагувати на систематичні неодноразові терористичні атаки на енергосистему.

Наступними розглянули питання експорту електроенергії в ЄС у тому числі “зеленої” , стан і перспективи розвитку нафторинку України та законодавчі ініціативи на майбутнє. На завершення першої сесії Владислав сказав:

Ми маємо перемагати на всіх фронтах. А в першу чергу на енергетичному, адже без успіху  на цієї лінії зіткнення з ворогом буде дуже важко існувати, відроджуватися і розвиватися Державі, бізнесу, громадянам. Але ми обов’язково переможемо! У нас немає іншого шляху.

Енергетики своєю героїчною роботою кожного дня показують, що країна буде з енергією, буде електрика у наших оселях, буде світло, будуть нафтопродукти і розвиток “зеленої” енергетики, будемо експортувати електроенергію у найближчому майбутньому в Європу і допомагати європейському енергоринку. Все буде Україна!