Тетяну Лисовець переобрано головою комітету Асоціації правників України з податкового та митного права

Тетяну Лисовець переобрано головою комітету Асоціації правників України з податкового та митного права

За результатами голосування щодо обрання очільників комітетів Асоціації правників України (АПУ) Тетяну Лисовець, старшого партнера адвокатської компанії “Соколовський і партнери” було обрано головою комітету з податкового та митного права.

Тетяна займає цей пост вже третій срок поспіль. За роки керівництва комітетом вона інціювала та провела більше 120 засідань комітету, більше 40 круглих столів, зауваження та пропозиції до ключових законопроектів з оподаткування. 

АПУ –  всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році, що об'єднує більше 6 тисяч правників у сильну та впливову професійну спільноту, яка є потужним голосом правничої громади нашої країни.  

Асоціація правників України ставить перед собою завдання розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.

Комітети АПУ – об’єднання юристів за галузями права, які покликані розвивають експертність учасників та долучатися до розробки та аналізу профільного законодавства. Голова комітету обирається раз на два роки шляхом голосування членів комітету. 

Практики