Тетяна Лисовець провела зустріч з головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

Тетяна Лисовець провела зустріч з головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

15 червня 2020 року Тетяна Лисовець, старший партнер “Соколовський і партнери”, голова Комітету Асоціації правників України (АПУ) з податкового та митного права виступила модератором зустрічі членів АПУ з Данилом Гетманцевим, головою Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

Мова йшла про законопроект 466, який нещодавно таки був підписаний Президентом та який передбачає кардинальні зміни у оподаткуванні бізнесу.

До законопроекту вже, за словами пана Гетманцева, планується низка змін. Зокрема, буде перенесено КіКи (контрольовані іноземні компанії) на рік – перший звіт буде подаватися у 2023 році. Відповідно, строки на пільгову ліквідацію КіК-ів також будуть перенесені.

Також будуть пом’якшені умови щодо ділової цілі – залишиться вона тільки для низки операцій із офшорними юрисдикціями. Крім цього, планується внесення норми щодо відсутності впливу факту встановлення вини в межах податкових відносин на інші.

 Також пан Гетманцев анонсував “податкову амністію”, яка за його словами, у разі прийняття відповідного законопроекту, зможе стартувати вже з 1 квітня 2020 року.

 

Практики