Тетяна Лисовець і Наталія Куріленко взяли участь у щорічних зборах Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу

Тетяна Лисовець і Наталія Куріленко взяли участь у щорічних зборах Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу

Тетяна Лисовець, партнер нашої компанії та Куриленко Наталія, керівник податкової практики “Соколовський і партнери” спільно з колегами взяли участь у щорічних зборах Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу - UNIC.

В цьому році головною темою заходу стала дискусія щодо відновлення України на основі ведення доброчесного бізнесу. 

Відкриття заходу розпочав Денис Шмигаль, прем’єр міністр України та Керрі-Енн Джонс, заступниця Генерального секретаря ОрганізаціЇ економічного співробітництва та розвитку (OECD). Також на заході були присутні Яко Сільє - постійний представник Програма розвитку ООН в Україні, заступник Офісу Президента України - Андрій Смирнов, заступник керівника апарату Національного агентства з питань запобігання корупції - Олександр Стародубцев та інші високоповажні гості та представники бізнесу. 

Говорили про економічне майбутнє, пріоритети та інструменти відновлення країни. Також обговорили вступ України до ОЕСР-мережі, яка об'єднує 37 найбільш розвинених країн світу. Не оминули поняття фіскальної дисципліни, яка напряму впливає на життєдіяльність чесного бізнесу. 

Як зазначила партнер “Соколовський і партнери” Тетяна Лисовець:

Щорічні збори UNIC - це не лише епіцентр доброчесного та відповідального бізнесу, а  міцний фундамент майбутньої економіки нашої держави.  Ми віримо, що тільки шляхом впровадження етичних стандартів і дотримання принципів доброчесності можемо забезпечити стійкий розвиток усіх сфер економіки України. Наша команда і надалі буде  продовжувати активну участь в подібних ініціативах та сприяти формуванню доброчесного бізнес-середовища в Україні.