Тетяна Лисовець виступила модератором сесії на V Податковому Форумі

Тетяна Лисовець виступила модератором сесії на V Податковому Форумі

13 квітня 2018 року старший партнер адвокатської компанії  «Соколовський і партнери» Тетяна Лисовець виступила модератором сесії на V Податковому Форумі, організованого Юридичною практикою.

Панель була присвячена новій парадигмі податкових спорів.  В обговоренні взяли участь суддя Верховного Суду Ігор Олендер, віце-президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів Наталія Блажівська, а також провідні юристи у сфері оподаткування.

Під час сесії  основну увагу доповідачі зосередили на обговоренні нових  тенденцій податкових спорів у рішеннях судів. Зокрема, були детально проаналізовані правостворюючі позиції  Верховного Суду та зміни, пов’язані із прийняттям нового Кодексу адміністративного судочинства. 

Модеруючи сесію, Тетяна намагалася виявити чинники, які впливають на прийняття судами, деколи,  суперечливих позицій та як використати нові зміни у судовій системі країни на користь прийняття справедливих та високопрофесійних рішень. 

Окремо були висвітлені деякі питання недопуску до проведення незаконних перевірок органами ДФС та особливостей формування доказової бази у податкових спорах.
 

Практики
Автор
Тетяна Лисовець
Керівник судової практики, Старший партнер. Адвокат