Тетяна Лисовець провела семінар для підприємств-платників податків, присвячений актуальним питанням податкового законодавства

Тетяна Лисовець провела семінар для підприємств-платників податків, присвячений актуальним питанням податкового законодавства

25 вересня  2018 року Тетяна Лисовець, старший партнер адвокатської компанії «Соколовський і партнери», голова Комітету Асоціації правників України з податкового та митного права виступила спікером семінару для членів Асоціації платників податків України.

Тетяна Лисовець виступила із практичною для бухгалтерів темою «Відповідальність бухгалтера: як мінімізувати неприємності». У своєму виступі Тетяна вказала, що має знати бухгалтер, яка відповідальність буде покладатися на нього за невиконання своїх посадових обов’язків. Окремо Тетяна Лисовець зупинилася на сумах ухилення та сумах збитків, з яких можливе порушення кримінального провадження за окремими статтями Кримінального кодексу України.

Також на заході говорилося про нововведення, які чекають на платників ПДВ (зміни в податковій звітності, зміни щодо форми податкової накладної та розрахунку коригування), особливості нарахування та сплати податку на нерухоме майно, про рентну плату та екологічний податок крізь призму останніх змін у податковому законодавстві з питань плати за землю.

Окрему увагу було приділено трансфертному ціноутворенню, ризику проведення операцій, що можуть бути пов’язані з легалізацією доходів одержаних злочинним шляхом, як в Україні та і за її межами, рекомендаціям щодо їх запобігання.

Юристи, що спеціалізуються у галузі митного права, під час семінару зазначили порядок оскарження рішень про коригування митної вартості товарів, митні формальності при поданні митної декларації, які рішення можуть бути зроблені митницею при проходженні процедури митного оформлення.