«Соколовський і партнери» виступить генеральним партнером VIII Податкового форуму АПУ

«Соколовський і партнери» виступить генеральним партнером VIII Податкового форуму АПУ

У 2019 році «Соколовський і партнери» вже п’ятий рік поспіль виступила генеральним партнером Податкового форуму Асоціації правників України (АПУ). Захід проходитиме увосьме та традиційно збере провідних податкових юристів, адвокатів, суддів різних інстанцій, народних депутатів, представників Державної фіскальної служби України та інших профільних державних органів.

Владислав Соколовський – керуючий партнер «Соколовський і партнери», член Правління Асоціації правників України вже вп’яте очолив організаційний комітет форуму. Також до оргкомітету увійшла Тетяна Лисовець – старший партнер «Соколовський і партнери», голова Комітету Асоціації правників України з податкового та митного права.

Цього року змінено формат проведення форуму – уперше він пройде на кораблі. Після офіційної частини корабль вирушить у прогулянку по Дніпру.

Програма заходу складатиметься з трьох сесій. У першій буде розглянуто питання глобальних змін у податковій політиці України, друга буде присвячена міжнародному оподаткуванню, а третя – судовій практиці у податкових спорах. Також оргкомітет запустив новий формат – податковий батл. Цього разу у ньому будуть змагання представників двох юрисдикцій – Кіпру та Мальти.

Практики