«Соколовський і партнери» відзначена серед кращих в податковому і кримінальному праві

«Соколовський і партнери» відзначена серед кращих в податковому і кримінальному праві

У червні 2020 року «Соколовський і Партнери» стала фіналістом у двох номінаціях авторитетного галузевого конкурсу «Юридична премія»:

- «Юридична фірма року з оподаткування»;

- «Юридична фірма року в кримінальному праві».

Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії, увійшов до числа фіналістів в номінації «Кращий юрист з податкового консультування».

Визначає склад номінантів експертна комісія, що складається з авторитетних експертів ринку. Оцінювання проходить в два етапи: визначення номінантів (кілька в кожній номінації) і на фінальному етапі – визначення переможця в кожній номінації. Оголошуються переможці на щорічній урочистій церемонії.

Раніше «Соколовський і партнери» вже неодноразово ставала фіналістом «Юридичної премії» за своїм ключовим практикам - в номінаціях «Юридична фірма року з оподаткування», «Юридична фірма року по роботі з проблемними активами», «Кращий юрист з податкових спорів», «Юридична фірма року в сфері White Сollar Сrime/Anticorruption» і «Юридична фірма року в IT-сфері». У 2018 році Владислав Соколовський переміг в номінації «Кращий юрист з податкових спорів».