«Соколовський і партнери» - в ТОП-50 юридичних фірм України за підсумками 2020 року

«Соколовський і партнери» - в ТОП-50 юридичних фірм України за підсумками 2020 року

За результатами щорічного дослідження «50 провідних юридичних компаній України» адвокатська компанія «Соколовський і партнери» увійшла до числа ТОП-50 українських юридичних компаній 2020 року.

Серед кращих були згадані провідні практики «Соколовський і партнери» - податкове, кримінальне право і енергетика, а також провідні юристи - керуючий партнер Владислав Соколовський (податкові спори), старший партнер Тетяна Лисовець (кримінальне право) і керівник податкової практики Наталія Куриленко (податкові спори).

В дослідженні 50 кращих юридичних компаній 2020 «Соколовський і партнери» вказана серед лідерів ринку з фінансової ефективності і обсягу доходів. Раніше, в дослідженнях ТОП-50 компаній, «Соколовський і партнери» неодноразово входила до числа лідерів ринку за цими критеріями.

Довідка. Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться експертами Видавничого дому «Юридична практика» з 1998 року і є одним з найбільш авторитетних на українському юридичному ринку. Компанії оцінюються на основі анкет, які вони подають номінаційною комісією для дослідження. До комісії традиційно входять відомі українські експерти - юристи і профільні журналісти. До рейтингів визнання за галузями права компанії включаються за результатами голосування колег з інших юридичних фірм.