«Соколовський і партнери» увійшла до ТОП-50 юридичних фірм за результатами 2021 року

«Соколовський і партнери» увійшла до ТОП-50 юридичних фірм за результатами 2021 року

За результатами щорічного дослідження «50 провідних юридичних компаній України» адвокатська компанія «Соколовський та партнери» увійшла до ТОП-50 українських юридичних компаній 2021 року.

Серед найкращих були згадані провідні практики «Соколовський та партнери» – податкове, банкрутство та енергетика, а також провідні юристи – керуючий партнер Владислав Соколовський (податкові спори), старший партнер Тетяна Лисовець (кримінальне право) та керівник податкової практики Наталія Куриленко (оподаткування).

У дослідженні 50 найкращих юридичних компаній 2021 року «Соколовський та партнери» вказано серед лідерів ринку з фінансової ефективності та обсягу доходів. Раніше, в дослідженнях ТОП-50 компаній, «Соколовський та партнери» неодноразово входила до числа лідерів ринку за цими критеріями.

Довідка. Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться експертами Видавничого дому «Юридична практика» з 1998 року та є одним із найавторитетніших на українському юридичному ринку. Компанії оцінюються з урахуванням анкет, які вони подають номінаційної комісії на дослідження. До комісії традиційно входять відомі українські експерти – юристи та профільні журналісти. До рейтингів визнання галузями права компанії включаються за результатами голосування колег з інших юридичних фірм.