“Соколовський і партнери” продовжують надавати цілодобову адвокатську підтримку

“Соколовський і партнери” продовжують надавати цілодобову адвокатську підтримку

Вже 5 років наша команда адвокатів надає цілодобову адвокатську підтримку. За цей час ми накопичили великий досвід допомоги нашим партнерам. Успішно закінчені кейси підтверджують – завчасно укладена адвокатська угода зберігає не лише нервові клітини, але й сотні тисяч гривень, а іноді і доларів.

Коли може знадобитися така допомога?

Цілодобова кваліфікована адвокатська  підтримка актуальна і потрібна завжди. Допомога у питаннях ДТП, неправомірні дії з боку Патрульної поліції України, дрібні крадіжки, перевірки на блокпостах та порушення під час комендантської години, участь у оперативно-слідчих діях та інші непередбачувані, раптові негаразди. Не варто недооцінювати, на перший погляд, незначні проблеми. Вони мають вирішуватися вчасно і не переростати в нездоланні юридичні та фінансові труднощі.

Наприклад, за законодавством, кримінальне провадження може бути автоматично відкрито за 24 години з моменту надходження заяви до правоохоронних органів. Після чого Національне антикорупційне бюро України, Служба безпеки України, Національна поліція України, Бюро економічної безпеки України чи Державне бюро розслідувань, можуть розпочати слідчі дії щодо будь-якої особи. Ми говоримо про раптові обшуки, вилучення документів, судові засідання, виклик на допит та багато інших неприємних “сюрпризів”.

У таких життєвих ситуаціях дуже важливо  попередньо укласти договір з адвокатом. Для правового захисту від раптових, непередбачуваних  випадків, які можуть трапитися як вдень, так і вночі, ми пропонуємо сервіс: “Цілодобова адвокатська допомога”.

Як це працює?
Практика роботи адвокатів компанії «Соколовський і Партнери» показала, що саме перші хвилини у спілкуванні зі співробітниками правоохоронних органів найбільш важливі. Під психологічним тиском люди можуть взяти на себе безліч неіснуючих «гріхів». Тому так важлива миттєва адвокатська допомога.

Ми гарантуємо цілодобову адвокатську допомогу, не лише у форматі консультацій, але й шляхом безпосереднього юридичного захисту інтересів  клієнтів.  В «Соколовський і Партнери» постійно чергує адвокат, який надасть миттєву консультацію телефоном, а також, у екстрених випадках, готовий виїхати на допомогу клієнту.

Завчасно підписана угода надає право захиснику виписати адвокатський ордер. Цей документ є підставою для негайного представлення ваших інтересів у відносинах з будь-ким і з будь-яких юридичних питань, подавати необхідні заяви, скарги, листи від свого або імені клієнта і зберігати найважливіший ресурс - час. До того ж, коли співробітники правоохоронних органів побажають зв’язатися з адвокатом, за номерами телефонів, вказаними на пластиковій картці клієнта, захисник гарантовано дасть їм швидку відповідь. 

У разі виникнення непередбачуваної юридичної ситуації необхідно зателефонувати адвокату за номером, вказаним на пластиковій картці клієнта. На виклик, юрист приїде підготовленим та у лічені хвилини приступить до вирішення проблеми за допомогою мобільного офісу (ноутбук з підключенням до мережі інтернет, принтер, відеокамера, фотоапарат, диктофон, електронні бази даних зі зразками всіх необхідних документів).

Як отримати послугу ?

  • Представник клієнта (до трьох осіб від однієї компанії) укладає угоду з  “Соколовський і партнери”.
  • Представник отримує 1-3 пластикові картки клієнта з номерами телефонів чергового адвоката, за якими можна отримати адвокатську допомогу у будь-який час доби. 

Важливо! Картка, пред’явлена у момент безпосереднього спілкування з правоохоронцями, буде слугувати доказом Вашого співробітництва з адвокатом та зменшить ймовірність нехтування Вашими правами на правову допомогу.

  • У необхідний час скористатися сервісом.

Для роздумів 

Пам’ятайте, ніхто не застрахований від непередбачуваних ситуацій, головне мати поряд адвоката, який буде у необхідний час, у потрібному місці.

Якщо бажаєте замовити "Цілодобову адвокатську підтримку" телефонуйте за контактними номерами +38 (044) 495-19-28, 495-19-29 або надішліть лист на пошту pravo@splf.ua