«Соколовський і партнери» отримала визнання двох міжнародних рейтингів

«Соколовський і партнери» отримала визнання двох міжнародних рейтингів

У квітні 2019 року адвокатську компанію «Соколовський і партнери» назвали в числі кращих відразу два авторитетних міжнародних юридичних рейтингу: Chambers Europe - в оподаткуванні, а Legal EMEA 500 – в оподаткуванні та енергетиці.

Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і партнери» в практиці оподаткування вже шостий рік поспіль, Chambers Europe - четвертий рік поспіль. Legal 500 EMEA також вже в четвертий раз включають Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», в розділ Leading Individuals in Tax. Експерти рейтингу назвали Владислава відомим фахівцем з глибоким знанням податкового законодавства.

Практика енергетики «Соколовський і партнери» відзначається в рейтингу вперше.

Довідка. Chambers Europe і Legal 500 EMEA – незалежні міжнародні юридичні довідники, надають бізнесменам повну інформацію для вибору юридичного радника в багатьох країнах. Список компаній, рекомендованих для співпраці, оновлюється щорічно. Лідерів в кожній сфері права визначають експерти рейтингу після вивчення анкети, яку заповнила компанія, а також відгуків клієнтів і колег.