Продовжуємо співпрацю з Всеукраїнською мережею доброчесності і комплаєнсу - UNIC

Продовжуємо співпрацю з Всеукраїнською мережею доброчесності і комплаєнсу - UNIC

15 вересня після перерви, викликаної війною, Тетяна Лисовец,  старший партнер “Соколовський і партнери” та Дарина Біленська, представник Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу - UNIC  https://unic.org.ua, зустрілися онлайн.

У 2017 році Рада бізнес-омбудсмена https://boi.org.ua за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та Організації економічного співробітництва та розвитку представила нову ініціативу для бізнесу, який прагне працювати прозоро — Всеукраїнську Мережу Доброчесності та Комплаєнсу. Метою створення Мережі стало просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. 

Адвокатам нашої компанії завжди це імпонувало і тому для нас важливо продовжити співпрацю з  UNIC  та її членами. “Соколовський і партнери”, як учасник мережі, прагне підтримувати порядність, гарну ділову репутацію та постійно удосконалює власні стандарти доброчесності відповідно до кращих міжнародних практик. 

На робочій зустрічі обговорили подальші плани, спільні проекти та інструменти підтримання доброчесного бізнесу в Україні. Разом з UNIC ми працюємо над оцінкою антикорупційних ризиків для втілення комплаєнс-програм в компаніях—клієнтах "Соколовський і партнери", залучаємо представників бізнесу до обговорення принципів доброчесності, підвищуємо інтерес до прозорого ведення бізнесу серед учасників енергетичного ринку України.  

Як зазначила Тетяна Лисовець: 

"Україна має стати прикладом етичного та відповідального ведення бізнесу. Після нашої Перемоги, ми громадяни України,  не маємо жодного права і далі не зважати на кричущі випадки корупції. Нам потрібно будувати прозорий та доброчесний бізнес в країні. Головне підтримувати рушійну силу у створенні вільного від корупції бізнес-середовища.

Зокрема, в роботі новоствореного Бюро економічної безпеки. Ця установа має стати реальним інструментом боротьби з ухиленням від сплати податків, а не реінкарнацією  «славнозвісної» податкової міліції. Разом з UNIC будемо рухатись до зменшення рівня корупції в правоохоронних органах."