Партнери "Соколовський і партнери" візьмуть участь у Х Податковому форумі АПУ

Партнери "Соколовський і партнери" візьмуть участь у Х Податковому форумі АПУ

26 листопада 2021 року відбудеться Х Податковий форум Асоціації правників України (АПУ). Захід традиційно проходить в Києві та збирає широку спільноту податкових юристів, адвокатів та експертів з оподаткування. Вже традиційно "Соколовський і партнери" підтримала захід у якості генерального партнера.

Керуючий партнер адвокатської компанії "Соколовський і партнери" Владислав Соколовський під час заходу проведе інтерв'ю з Данилом Гетманцевим, Головою Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. Заплановано обговорити найактуальніші новели у податковому праві та плани законодавців по реформуванню податкової сфери.

Тетяна Лисовець, старший партнер адвокатської компанії "Соколовський і партнери" стане модераторкою сесії під назвою Відверта розмова: «Бюро економічної безпеки: зміна назви чи підходів?». Участь у ній візьмуть Вадим Мельник, голова Бюро економічної безпеки та Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена. Планується обговорити перші кроки щодо створення Бюро економічної безпеки – загальну чисельність БЕБ та функціонал співробітників; наявний стан речей - як саме проходить набір співробітників, як працює конкурсна комісія, скільки вже взято співробітників, які посади заповнені; cкільки вже пройшло за конкурсом співробітників податкової міліції до БЕБ, який буде відсоток цих співробітників в новому органі.

Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

Практики