Партнери «Соколовський і партнери» виступили на VIII Податковому форумі Асоціації правників України

Партнери «Соколовський і партнери» виступили на VIII Податковому форумі Асоціації правників України

20 вересня 2019 року відбувся VIII Податковий форум Асоціації правників України. «Соколовський і партнери» вже вп’яте підтримала захід у якості генерального партнера. Владислав Соколовський, керуючий партнер «Соколовський і партнери» та Тетяна Лисовець, старший партнер «Соколовський і партнери», голова Комітету Асоціації правників України з податкового та митного права увійшли до організаційного комітету та взяли участь у формуванні програми заходу.

Форум традиційно зібрав провідних податкових юристів, суддів та представників державних податкових органів. Цього року було випробувано новий формат заходу – він проходив на кораблі, який протягом дня був пришвартований на набережній Дніпра, а після закінчення офіційної програми заходу вирушив у двогодинний річковий круїз. 

Владислав Соколовський виступив модератором першої сесії форуму, присвяченій змінам у податковому законодавстві. До розмови були запрошені голова Державної податкової служби Сергій Верланов, голова Державної митної служби Максим Нефьодов та заступник бізнес-омбудсмена в Україні Ярослав Грегірчак.

Тетяна Лисовець модерувала судову сесію форуму, в якій на запитання практикуючих юристів відповідали судді судів різних інстанцій.  

 

Практики