Партнери “Соколовський і партнери” виступили на IX Податковому форумі Асоціації правників України

Партнери “Соколовський і партнери” виступили на IX Податковому форумі Асоціації правників України

30 жовтня 2020 року відбувся IX Податковий форум Асоціації правників України. «Соколовський і партнери» вже вшосте підтримала захід у якості генерального партнера. Також Владислав Соколовський, керуючий партнер «Соколовський і партнери» та Тетяна Лисовець, старший партнер «Соколовський і партнери», голова Комітету Асоціації правників України з податкового та митного права увійшли до Організаційного комітету та долучилися до формування програми заходу.

Цього року форум було сфокусовано на змінах податкового законодавства, які відбулися у 2020 роціЕ та прийдешнім податковим новаціям.

Владислав Соколовський провів першу сесію форуму «Тренди та новели податкового законодавства», в якій розглядалися питання зміни у роботі податкової служби, проблеми функціонування СЕА ПДВ, ймовірність створення нової Служби фінансових розслідувань у 2021 році, питання АнтиBEPS та КІК, амністія капіталу, загальне декларування, оподаткування цифрової економіки та реформа Митної служби.

Тетяна Лисовець виступила модератором судової сесії «Розмова з суддями», в якій взяли участь судді Касаційного адміністративного суду при Верховному Суді, слідчі судді Солом'янського районного суду Києва. Мова йшла про судову практику у трансфертному оподаткуванні та прокуратуру як допомога податківцям на прикладі актуальної судової практики.

Також під час форуму обговорили нові правила визначення потенційного представництва та порядок оподаткування його доходу, бенефіціарну власність, зокрема  її катастрофи і успіхи, судовий досвід ЄС і Росії, економіку спорів про трансфертне ціноутворення з точки зору правових принципів, податкові штрафи та податкові накладні.

 

Практики