Партнери «Соколовський і партнери» виступили на Податковому форумі Асоціації правників України

Партнери «Соколовський і партнери» виступили на Податковому форумі Асоціації правників України

21 вересня 2018 року у Києві відбувся VII Податковий форум Асоціації правників України. «Соколовський і партнери» вже вчетверте підтримала захід у якості генерального партнера. Також Владислав Соколовський, керуючий партнер «Соколовський і партнери» та Тетяна Лисовець, старший партнер «Соколовський і партнери», голова Комітету Асоціації правників України з податкового та митного права увійшли до Організаційного комітету та долучилися до формування програми заходу.

Цього року форум було сфокусовано на податкових спорах – цій темі була присвячена більшість виступів та дискусій. Тетяна Лисовець виступила модератором першої сесії «Судова практика у розрізі останніх новел», в якій взяли участь судді Верховного, Конституційного та Київського апеляційного судів. Під час сесії говорили про  перші підсумки роботи Касаційного адміністративного суду при Верховному Суді, визначили роль Великої палати в податкових спорах, обговорили формування Верховним судом правозастосовної практики, а також окреслили можливості подання конституційної скарги як інструменту вирішення податкових спорів.

Владислав Соколовський провів бліц-інтерв’ю з Сергієм Верлановим, заступником Міністра фінансів України. Розмова йшла про впровадження податку на виведений капітал, податкову амністію та нульову декларацію, ліквідацію податкової міліції та створення Служби фінансових розслідувань.

Також під час форуму обговорили захист платників податків у кримінальних провадженнях, проблеми і перспективи валютного контролю в Україні, застосування практики Європейського суду з прав людини в цілях захисту добросовісного платника податку, правомірність накладення арешту на ПДВ-рахунки, оскарження наказів про планову перевірку, прийнятих податковою ad hoc, розгляд слідчими суддями клопотань слідчих податкової міліції, прокуратури та практику скасування податкових повідомлень-рішень.