«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У квітні 2017 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2017, Legal 500 EMEA 2017 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.

Chambers Europe 2017 і Legal 500 EMEA 2017 назвали «Соколовський і Партнери» у числі провідних компаній у сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже п’ятий рік поспіль. Експерти рейтингу вже неодноразово відзначали високу якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» так само як і високий рівень знань адвокатів компанії, їх вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. У 2017 році експерти Legal 500 EMEA 2017 відзначили вміння фахівців “Соколовський і Партнери” знаходити професійні підходи до нових викликів.

Legal 500 EMEA 2017 також уже вдруге включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», у  розділ Leading Individuals in Tax.

У «Юридичній премії» 2017 року керуючий партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» Владислав Соколовський увійшов до п'ятірки кращих українських юристів з податкових спорів. Адвокатська компанія «Соколовський і Партнери» була визнана однією з п'яти кращих українських юридичних компаній у сфері оподаткування.

Довідка. Компанія «Соколовський і Партнери» відзначається експертами рейтингу «Юридична премія» з 2010 року. Входила до п'ятірки кращих у номінації «Краща фірма у сфері оподаткування», «Кращий юрист з оподаткування», «Кращий юрист у податкових спорах», «Краща юридична фірма по роботі з проблемними активами», «Краща юридична фірма у сфері банкрутства». Список найкращих у кожній сфері права визначає номінаційна комісія «Юридичної премії», що складається з авторитетних юристів і адвокатів.

Chambers Europe 2016 і Legal 500 EMEA 2016 - незалежні міжнародні юридичні довідники, що надають бізнесменам повну інформацію для вибору юридичного радника в багатьох країнах. Список компаній, рекомендованих для співпраці, оновлюється щорічно. Лідери в кожній сфері права визначають експерти рейтингу після вивчення анкети, наданої компанією, відгуків клієнтів і колег.