Скасування податкового повідомлення-рішення на суму 14 325 000 грн

Даний судовий розгляд в цілому тривав близько 2-х років. У першій і апеляційній судових інстанціях вдалося отримати позитивні рішення про скасування податкових-повідомлень рішень (ППР) на загальну суму 14 325 000 грн, які були прийняті податковою службою на підставі акту податкової перевірки. Паралельно з адміністративним справою податкова міліція розслідувала кримінальну провадження за ст. 205 і ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ККУ). Після винесення ухвали апеляційним адміністративним судом до кримінальної відповідальності за ст. 205 ККУ були залучені співробітники компаній-контрагентів, які мали господарські відносини з Клієнтом. Фіскальна служба в касаційній скарзі додатково посилалася на нові докази на підставі вироків судів у кримінальних провадженнях. Складність ведення даної справи полягала в необхідності одночасного захисту як самої компанії-клієнта, так і її співробітників у кримінальних провадженнях і спростуванни доказів, зібраних в рамках цих проваджень, у справі про оскарження ППР.

Була проведена велика робота по збору доказової бази. Крім того, було необхідно донести суду правомірність правильності застосування Клієнтом норм угоди про уникнення подвійного оподаткування.

У Касаційному адміністративному суді при Верховному суді (КАС при ВС) під час розгляду скарги фіскальної служби адвокатам «Соколовський і партнери» вдалося довести правильність застосування норм матеріального і процесуального права. В результаті, в задоволенні касаційної скарги податкової інспекції КАС при ВС було відмовлено.

 

Юристи
Владислав Соколовский
Адвокат. Керуючий партнер
Тетяна Лисовець
Старший партнер. Адвокат. Керівник судової практики
Наталья Куриленко
Аудитор. Керівник податкової практики. Старший радник