Скасування податкового повідомлення-рішення

Клієнт адвокатської компанії “Соколовський і партнери” звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом про скасування податкового повідомлення-рішення, винесеного в результаті податкової перевірки.

 Адвокати “Соколовський і партнери”, представляючи інтереси клієнта, вказали на безпідставність висновків податкового органу щодо заниження податку на прибуток компанією -клієнтом. Також юристи звернули увагу суду на правильність визначення вартості цінних паперів одного з операторів системи розподілу. Складністю цього кейсу була необхідність одночасного глибокого розуміння правил обороту цінних паперів, правил їх фінансового та бухгалтерського обліку та подальшого відображення у податковому обліку. 

Адміністративний суд міста Києва частково задовольнив позовні вимоги компанії-клієнта, далі адвокати подали апеляційну скаргу і 6-й апеляційний адміністративний суд повністю задовольнив цю апеляційну скаргу. Таким чином, були скасовані рішення податкового органу на 720 тис. дол. І в подальшому компанія-клієнт змогла використати аргументи із рішення суду для правильного відображення вартості акцій у своєму податковому обліку. 

 

 

Юристи
Наталья Куриленко
Керівник податкової практики. Старший радник. Аудитор. Адвокат
Вероніка Данилевич
Адвокат. Старший юрист
Практика