Форензік

Клієнт «Соколовський і партнери»-власник великої торговельної мережі, звернувся до адвокатської компанії у зв'язку з встановленням факту розкрадання грошей в магазині.

Адвокати «Соколовський і партнери» провели незалежне розслідування, в рамках якого переглянули відео з камер відеоспостереження магазину, проаналізували ряд операцій клієнта, зіставили інформацію з бази 1С Клієнта із записом системи відеоспостереження, вивчили відповідні документи, опитали співробітників клієнта і встановили осіб, причетних до розкрадання.

За результатами розслідування було складено акт і до правоохоронних органів подано заяву про внесення відомостей в Єдиний реєстр досудових розслідувань щодо співробітників клієнта по ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» разом із зібраними в результаті розслідування доказами.

Завдяки правильно зібраній і оформленій доказовій базі вже на стадії досудового розслідування співробітники, причетні до розкрадання грошей клієнта, визнали свою провину, відшкодували збиток, в результаті чого було укладено ряд угод, які згодом затвердив суд.

 

Юристи
Тетяна Лисовець
Старший партнер. Адвокат. Керівник судової практики
Татьяна Микульская
Адвокат. Старший юрист
Іван Балицький
Радник. Адвокат. Керівник практики з антикризового управління активами і банкрутства
Игорь Шевченко
Радник IT/IP практики. Legal Innovation Officer, Адвокат