Адвокати "Соколовський та партнери" повернули клієнту 185 тис. доларів, вилучених податковою міліцією

Слідчі податкової міліції відкрили кримінальне провадження за фактом ухилення співробітників компанії-клієнта "Соколовський та партнери" від сплати податків.

Компанія володіє мережею магазинів, що працює в режимі оф-і онлайн, з продажу автомобільних аксесуарів.

Під час проведення обшуків у компанії та її топ-менеджерів було вилучено гроші у розмірі 185 тис. доларів, документи, що підтверджують ведення господарської діяльності, заарештовано майно та товари.

Слідчі податкової міліції багаторазово зверталися до суду на підтвердження права на вилучення зазначених активів та документів.

Адвокатам “Соколовський та партнери”, відстоюючи інтереси клієнта в судах, вдалося довести неправомірність вимог податкової міліції.

Далі адвокати “Соколовський та партнери” звернулися до слідчого судді із заявами про повернення зазначених документів, майна та грошових коштів у розмірі 185 тис. доларів.

Незважаючи на складність та заплутаність даного кейсу, адвокати, використовуючи знання на стику кримінального процесу та податкового права, змогли показати відсутність порушень податкового законодавства, що було покладено в основу позитивного рішення судді про повернення майна.

Таким чином, клієнту було повернено всю суму коштів у розмірі 185 тис. доларів, товари та документи.

Ця експертиза є унікальною для українського ринку, у зв'язку з тим, що адвокати “Соколовський та партнери” володіють знаннями у кримінальному праві та процесі та податковому праві.


Активи, які потрапили під удар, становили приблизно 7 млн. дол.

 

Юристи
Тетяна Лисовець
Старший партнер. Адвокат. Керівник судової практики
Игорь Шевченко
Радник IT/IP практики. Legal Innovation Officer, Адвокат
Вероніка Данилевич
Старший юрист. Адвокат. Старший юрист. Адвокат