Про компанію | Соколовський і Партнери

Про компанію

About us

Адвокати «Соколовський і Партнери» надають правничу допомогу з 1999 року.

Наші клієнти – 510 компаній з 19 країн світу. За нашими практиками та індустріями їм уже надано 11 000 консультацій, проведено 2300 судових процесів, розроблено 900 комплексних юридичних рішень.

Ми змогли сформувати одну з найсильніших на українському юридичному ринку команд адвокатів. Це допомагає у будь-якому проекті клієнта – від захисту у кримінальному провадженні до M&A – швидко приймати правильні рішення, уникати втрат часу на координацію дій співробітників, виключати помилки за рахунок багаторівневого механізму перевірки.

Наші клієнти отримують максимальний правовий захист завдяки адвокатському статусу юристів компанії. Він гарантує збереження адвокатської таємниці, виключне право представляти інтереси клієнтів у судах, широкі повноваження з отримання інформації. 

Переваги роботи з нами

Велика команда адвокатів дозволяє захищати інтереси наших клієнтів у масштабних проектах

Досвід дозволяє нам з високою ймовірністю передбачити результат судового спору для наших клієнтів

Ми добре розуміємо бізнес наших клієнтів. У більшості юристів компанії є досвід роботи у індустріях наших клієнтів та профільна вища освіта

У роботі над юридичними проектами практикуємо Agile-метод та знаходимо у найзаплутаніших ситуаціях ефективні рішення для наших клієнтів

Наші клієнти можуть планувати витрати на юридичне обслуговування – остаточну вартість юридичного проекту формуємо ще до старту проекту 

На наших клієнтів працюють сучасні технології. Розроблена у “Соколовський і Партнери” IT-платформа максимально захищає електронний документообіг та дає клієнтам доступ до документів 24/7

Наші постійні клієнти можуть  зв’язатися з адвокатом у будь-який час. Для них діє послуга “Цілодобова адвокатська допомога”

«Соколовський і Партнери» — засновники  Асоціації сонячної енергетики та Асоціації податкових радників. Ми також члени та надійні партнери Американської торгової палати в Україні, Конфедерації будівельників України, Міжнародної асоціації юристів, Міжнародної податкової асоціації, Асоціації правників України.

Ми не сприймаємо корупцію у будь-яких проявах. Ця цінність – вагома частина нашої корпоративної культури. Тому «Соколовський і Партнери» – член Всеукраїнської мережі добропорядності та комплаєнсу (UNIC), що об’єднує провідні міжнародні компанії з гарною діловою репутацією та високими стандартами прозорості ведення бізнесу.

 

Наші професійні досягнення визнали:  

Chambers Europe

Legal 500 EMEA

Best Lawyers

Юридична премія

Топ 100 юристів України за версією «Юридичної газети»

Ukrainian Law Firm

рейтинг “50 провідних українських юридичних фірм” за версією газети “Юридична практика”

рейтинг “50 юридичних фірм – лідерів ринку” за версією “Юридичної газети”

рейтинг TOP 50 Law Firms in Ukraine за версією англомовного видання Kyiv Post.