Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

18 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

Соколовський Владислав Вячеславович

Керуючий партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери». Адвокат.

Свідоцтво адвоката видано Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури у 2003 році, включений до офіційного реєстру практикуючих адвокатів України.

Владислав Соколовський є членом Міжнародної асоціації юристів (IBA), член Асоціації правників України (АПУ), очолює Податковий комітет АПУ.
Також Владислав є членом Міжнародної податкової асоціації (IFA), входить до правління Асоціації податкових радників (АПР) та входить до складу Громадської ради при Міністерстві фінансів України. та Громадської Ради Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Освіта: Київський політехнічний інститут, факультет електроенерготехніки і автоматики; .Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, юридичний факультет.

Спеціалізація: скасування рішень податкових органів, консультації з планування й оптимізації оподатковування, безпека бізнесу.

Владислав Соколовський надає правову допомогу Клієнтам за основними практиками адвокатської компанії "Соколовський і Партнери":

Податкове право
Комерційне і цивільне право
Трудове право
Кримінальне право
Представництво інтересів клієнтів в судах
Злиття та поглинання (M&A)
Юридичний аудит

Адвокат Владислав Соколовський є практикуючим юристом і надає правову допомогу клієнтам з 1995 року. За багато років праці накопичено значний досвід і вагомий багаж знань з комерційного та податкового права, кримінального права та процесу.

У 2012 році Владислав Соколовський увійшов до числа 50-ти кращих топ-менеджерів українського юридичного ринку за версію журналу «ТОП 100».

У 2014 і 2015 роках Юридичний довідник Ukrainian Law Firms назвав Владислава Соколовського в числі відомих українських юристів в галузі оподаткування.

У 2015 році Владислав Соколовський став лауреатом Національної премії «Людина року 2014» в номінації «Юрист року», а також став номінантом IX щорічної юридичної премії року "Юридична премія 2015" в категорії "Найкращий юрист з оподаткування", а у 2016 – у категорії "Найкращий юрист у податкових спорах".

У 2015 році експерти «Юридичної газети» в рейтингу «Вибір клієнта. ТОП 100 кращих юристів України» назвали Владислава Соколовського в числі кращих українських юристів в галузі оподаткування. Результати рейтингу були опубліковані виданням Kyiv Post. Лідери практики Податкове право.

Міжнародний юридичний довідник Legal 500 EMEA 2015 зазначив, що «Соколовський і Партнери» «одна з кращих фірм з оподаткування» і рекомендував Владислава Соколовського як «фахівця в галузі українського оподаткування, що забезпечує грунтовну підготовку та ефективні рішення», а команда адвокатів, очолювана Владиславом, «представляє оптимальне поєднання ціни та якості».

У 2016 та 2017 роках експерти міжнародного юридичного довідника Legal 500 EMEA   включили Владислава Соколовського в розділ Leading Individuals in Tax.

У 2016 році Юридичний довідник Ukrainian Law Firms утретє поспіль зазначив Владислава Соколовського серед відомих українських юристів у податковому праві.

У 2015 році Владислава Соколовського було визнано одним із п’яти кращих українських юристів з оподаткування, а в 2016 та 2017 роках - з податкових спорів, за версією рейтингу газети “Юридична практика” .

Адвокат Владислав Соколовський – http://sokolovskyi.ua

 
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.