Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

19 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

Соколовський Владислав Вячеславович

Керуючий партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери». Адвокат.

Свідоцтво адвоката видано Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури у 2003 році, включений до офіційного реєстру практикуючих адвокатів України.

Владислав Соколовський є членом Міжнародної асоціації юристів (IBA), член Асоціації правників України (АПУ), очолює Податковий комітет АПУ.
Також Владислав є членом Міжнародної податкової асоціації (IFA), входить до правління Асоціації податкових радників (АПР) та Асоціації правників України, входить до складу Громадської ради при Міністерстві фінансів України. та Громадської Ради Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Освіта: Київський політехнічний інститут, факультет електроенерготехніки і автоматики; .Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, юридичний факультет.

Спеціалізація: скасування рішень податкових органів, консультації з планування й оптимізації оподатковування, безпека бізнесу.

Владислав Соколовський надає правову допомогу Клієнтам за основними практиками адвокатської компанії "Соколовський і Партнери":

Податкове право
Комерційне і цивільне право
Трудове право
Кримінальне право
Представництво інтересів клієнтів в судах
Злиття та поглинання (M&A)
Юридичний аудит

Адвокат Владислав Соколовський є практикуючим юристом і надає правову допомогу клієнтам з 1995 року. За багато років праці накопичено значний досвід і вагомий багаж знань з комерційного та податкового права, кримінального права та процесу.

У 2012 році Владислав Соколовський увійшов до числа 50-ти кращих топ-менеджерів українського юридичного ринку за версію журналу «ТОП 100».

У 2014 і 2015 роках Юридичний довідник Ukrainian Law Firms назвав Владислава Соколовського в числі відомих українських юристів в галузі оподаткування.

У 2015 році Владислав Соколовський став лауреатом Національної премії «Людина року 2014» в номінації «Юрист року», а також став номінантом IX щорічної юридичної премії року "Юридична премія 2015" в категорії "Найкращий юрист з оподаткування", а у 2016 – у категорії "Найкращий юрист у податкових спорах".

У 2015 році експерти «Юридичної газети» в рейтингу «Вибір клієнта. ТОП 100 кращих юристів України» назвали Владислава Соколовського в числі кращих українських юристів в галузі оподаткування. Результати рейтингу були опубліковані виданням Kyiv Post. Лідери практики Податкове право.

Міжнародний юридичний довідник Legal 500 EMEA 2015 зазначив, що «Соколовський і Партнери» «одна з кращих фірм з оподаткування» і рекомендував Владислава Соколовського як «фахівця в галузі українського оподаткування, що забезпечує грунтовну підготовку та ефективні рішення», а команда адвокатів, очолювана Владиславом, «представляє оптимальне поєднання ціни та якості».

У 2016 та 2017 роках експерти міжнародного юридичного довідника Legal 500 EMEA   включили Владислава Соколовського в розділ Leading Individuals in Tax.

У 2016 році Юридичний довідник Ukrainian Law Firms утретє поспіль зазначив Владислава Соколовського серед відомих українських юристів у податковому праві.

У 2015 році Владислава Соколовського було визнано одним із п’яти кращих українських юристів з оподаткування, а в 2016 та 2017 роках - з податкових спорів, за версією рейтингу газети “Юридична практика” .

Адвокат Владислав Соколовський – http://sokolovskyi.ua

 
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.