Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

19 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

Практики

Податкове право

Сильна команда податкових адвокатів в компанії «Соколовський і Партнери» сформувалася в 1999 році. Шість років поспіль –  у 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 та 2015 роках – «Соколовський і Партнери» визнається номінаційною комісією авторитетного конкурсу «Юридична премія» однією з кращих українських юридичних компаній у галузі оподаткування
 
Клієнти адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» отримують правову допомогу в усіх сферах взаємовідносин юридичних осіб з податковими органами: під час податкових перевірок, запитів податкової, у випадку викликів посадових осіб у підрозділи Міністерства доходів і зборів, в адміністративних оскарженнях рішень податкової, у спорах з податковими органами в судах і т.п.
 
Крім того, в адвокатській компанії «Соколовський і Партнери» можна отримати кваліфіковану юридичну послугу з податкового планування, що допоможе оптимізувати оподаткування, зменшить фінансові втрати для компанії, а також захистить від проблем з податковою в майбутньому. 

Практика по роботі з проблемними активами та банкрутству

В «Соколовський і Партнери» велика увага приділяється одній з основних практик компанії – реструктуризація заборгованості і банкрутство. Юридичні послуги у цій сфері співробітники адвокатської компанії надають з 1999 року. На даний момент сформувалася одна з самих сильних команд адвокатів на юридичному ринку України. У 2012, 2013 та 2016 роках за результатами авторитетного галузевого конкурсу «Юридична премія» компанію «Соколовський і Партнери» було включено до числа кращих юридичних компаній України по роботі з проблемними активами.
 
Клієнти «Соколовський і Партнери» отримують найбільш оптимальний план дій щодо вирішення ситуації з проблемними активами, а також правову допомогу у проведенні необхідних процедур – оптимізації кредиторської і дебіторської заборгованості, стягненню заборгованості у судовому порядку, ліквідації, банкротству підприємств чи досудовій санації.   

Комерційне та цивільне право

З моменту народження кожна людина щодня знаходиться під впливом цивільного права. Воно нас супроводжує всюди: дрібні покупки в магазині, операції з нерухомістю, заправка автомобіля – лише невеличка частина дій, які регулюються цивільним правом.

Комерційне право України, як і багатьох країн континентальної системи права, виокремилося  з цивільного. Воно покликано регулювати правовідносини переважно  у бізнес-середовищі.

Основні джерела комерційного права – Господарський та Цивільний кодекси, а також закони і підзаконні акти у сфері підприємництва. Комерційне та цивільне – одні з основоположних галузей права. Без глибоких знань у цих сферах юриспруденції значні успіхи адвокатів у основних практиках компанії «Соколовський і Партнери» – у податковому праві та практиці по роботі з проблемними активами – були б неможливі.  

Судова практика

Одним з основних напрямків діяльності Адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» є представництво інтересів клієнтів в судах.
Адвокати Адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» мають великий досвід представлення інтересів клієнта в господарських, адміністративних, районних судах. Фахівці Адвокатської компанії можуть підключитися до захисту прав та інтересів клієнта на будь-якому етапі судового процесу і допомогти сформувати максимально вигідну правову позицію в ситуації, що склалася у клієнта.

Митне право

Глобалізація економіки зробила зовнішньоекономічну діяльність одним із самих актуальних напрямків діяльності українських компаній.

Кримінальне право

Злочинам у сфері підприємницької діяльності, або так званим злочинам «білих комірців» присвячено більше сорока статей Кримінального кодексу України. Маючи в запасі такий «арсенал» кримінальних статей правоохоронні та контролюючі органи активно використовують його як засіб впливу на підприємців.

Юридичний аудит (Legal due diligence)

Купівля, або продаж бізнесу -  серйозний крок. Покупцеві дуже важливо знати дійсний стан об'єкта, що цікавить, щоб уникнути можливих складностей у майбутньому. Проведення комплексної правової експертизи господарської діяльності підприємства (ця послуга також відома як legal due dіlіgence) дозволить переконатися в безпеці купівлі-продажу. Продавцеві підвищення прозорості бізнесу  дозволить одержати більш справедливу ціну.

Корпоративне право і M&A

Будь-який працюючий бізнес постійно змінюється, що зумовлює необхідність розпочати процес злиття чи поглинання, реалізувати інвестиційний проект. На етапі корпоративної реструктуризації компанії дуже важливо провести оцінку ризиків та створити оптимальну організаційну структуру нового бізнес-проекту.

Антикорупційний комплаєнс

Антикорупційне законодавство вже досить давно має суттєвий вплив на бізнес у світі. Особливо ж після прийняття Закону США «Про корупцію за кордоном» (FCPA) та Закону Великобританії «Про хабарництво» (Bribery Act), що визначили нову тенденцію до боротьби з хабарництвом на національному рівні, що часом виходить за межі кордонів відповідних держав та суттєво розвинули практику застосування процедур compliance.

Серед міжнародного законодавства можна виділити: Конвенцію ООН

Трудове право

Спеціалісти Адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» мають багатий досвід роботи у сфері трудового права. Ми успішно консультуємо наших Клієнтів з питань, що виникають у сфері реалізації трудових правовідносин, зокрема працевлаштування, укладення трудових договорів та колективних договорів, звільнення та скорочення персоналу, вирішення трудових спорів тощо.

Сторінки

Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.