Владислав Соколовський отримав визнання Best Lawyers 2018

Владислав Соколовський отримав визнання Best Lawyers 2018

У червні 2017 року міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers 2018 рекомендувало Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії “Соколовський і Партнери” як одного з кращих юристів України у сфері податків.

Best Lawyers проводить щорічне опитування юристів, раніше вже визнаних кращими у рейтингу, та за результатами опитування визначає кращих юристів поточного року. Рейтинги Best Lawyers побачили світ у 1983 році, у 2006 вийшли на міжнародну арену.

Податкове право - ключова практика адвокатської компанії “Соколовський і Партнери”. В компанії сформована сильна команда податкових адвокатів, які мають величезний довід надання правової допомоги клієнтам у супроводі під час податкових перевірок, оскарженні податкових повідомлень-рішень, захисту прав клієнтів під час кримінальних переслідувань за ст. 212 Кримінального кодексу України та ін.

Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії, неодноразового отримував визнання авторитетних юридичних рейтингів у сфері податків — Legal 500 EMEA, Ukrainian Law Firms, “ТОП-100 юристів. Вибір клієнта”, “Юридична премія”.