Владислав Філатов розповів про дієвий інструмент для повернення кредитору його активів

Владислав Філатов розповів про дієвий інструмент для повернення кредитору його активів

20 квітня 2017 року Владислав Філатов, партнер адвокатської компанії "Соколовський і Партнери", арбітражний керуючий, керівник практики з реструктуризації заборгованості і банкрутства, провів семінар для компаній-членів Конфедерації будівельників України на тему: "Банкрутство  як дієвий інструмент для повернення кредитору його активів”.  

На заході Владислав познайомив слухачів із особливостями, стратегією і тактикою успішного повернення боргів в процедурах банкрутства за відсутності результатів примусового виконання судового рішення у виконавчому провадженні.

Владислав Філатов, маючи великий досвід роботи з проблемними активами, під час свого  виступу  детально висвітлив наступні питання:

  1. Дії кредитора під час виконавчого провадження - критерії прийняття рішення кредитором про ініціювання порушення справи про банкрутство, строки.  
  2. Стратегія ведення справи про банкрутство, яка дозволить збільшити ймовірність повернення активів, навіть якщо боржник попередньо спробував їх приховати.
  3. Чек-лист кредитора - перелік дій, які максимально посилять позицію кредитора у справі про банкрутство.
  4. Погляд на діяння учасників у справі про банкрутство з позиції положень Кримінального кодексу України - підвищення градусу відповідальності боржника та спонукання його до врегулювання майнових відносин.
  5. Позитивні наслідки для кредитора від участі у справі про банкрутство - об`єктивний погляд практикуючого арбітражного керуючого.