Господарський суд міста Києва виніс ухвалу про ліквідацію Товариства з обмеженою відповідальністю «Ф»

Господарським судом міста Києва постановлено ухвалу, якою затверджено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, ліквідовано ТОВ "Ф", провадження у справі про банкрутство припинено. Крім того, ухвалою зобов’язано державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи - банкрута, про що внести відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
Повноваження ліквідатора у справі здійснював Владислав Філатов - партнер адвокатської компанії “Соколовський і партнери”. Слід також зазначити, що внаслідок ліквідації було погашено всі кредиторські вимоги.
У ході проведення ліквідаційної процедури, виконуючи повноваження керівника банкрута, ліквідатором, зокрема, було проведено аналіз фінансового стану банкрута, сформовано ліквідаційну масу, проведено заходи, направлені на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб.
Після розгляду поданого ліквідатором ліквідаційного балансу та звіту, господарським судом було винесено рішення про ліквідацію юридичної особи-банкрута.