Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

17 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

07 Червень 2016

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У травні 2016 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2016, Legal 500 EMEA 2016 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.
Chambers Europe 2016 і Legal 500 EMEA 2016 назвали «Соколовський і Партнери» в числі провідних компаній в сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже четвертий рік поспіль. В рейтингу відзначено, що якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» залишається незмінно високою. Так само як і співвідношення ціни та якості послуг компанії. Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії, і старший партнер Тетяна Лисовець названі адвокатами, яким клієнти можуть довіряти. Експерти Legal 500 EMEA 2016 також включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», в розділ Leading Individuals in Tax.

02 Грудень 2016

Укладення зовнішньоекономічних контрактів в електронній формі

30 листопада 2016 р. Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення адміністративних бар'єрів для експорту послуг» (далі - Закон), прийнятий Верховною Радою України 3 листопада 2016 р.
Закон вступить в силу з дня, наступного за днем ​​його опублікування, і вводиться в дію через місяць з дня набрання ним чинності.

28 Листопад 2016

Владислав СоколовсЬкий про першу хвилю е-декларацій

Minfin.com.ua. Статья "Со взяток нужно платить налоги"

Е-декларации чиновников наделали шуму. Общество смотрит, сравнивает, анализирует. Пытается понять, откуда чиновники взяли столько денег. Пройдет немало времени пока всевозможные НАБУ разберутся с коррупционной составляющей происхождения денег. А какой-то справедливости общество хочет уже сейчас. Для этого нужно превратить цифры из уже поданных деклараций в налоговые обязательства. Кроме электронных, лица уполномоченные осуществлять функцию государства, подали декларации об имуществе, доходах и обязательствах финансового характера, и в определенных случаях — налоговые.

18 Листопад 2016

Владислав Філатов виступив модератором сесії II Форуму з конкурсного права Асоціації правників України

18 листопада 2016 року Владислав Філатов, партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», керівник практики з реструктуризації заборгованості і банкрутства підприємств виступив модератором сесії «Практика та актуальні питання у справах про банкрутство» II Форуму з конкурсного права: Стягнення. Реструктуризація. Банкрутство.

У сесії взяли участь народні депутати, судді Вищого господарського суду, представники Міністерства юстиції України, арбітражні керуючі.

15 Листопад 2016

Владислав Соколовський про е-декларування

pravo.ua. Коментар до статті: "Монтаж деклараций. Результат е-декларирования — это не только публичное уведомление о достатке, но и последующая проверка правильности и полноты заполнения и арифметический контроль".

Владислав СОКОЛОВСКИЙ, управляющий партнер АК «Соколовский и Партнеры»:

Информация из е-деклараций может быть использована для начисления налоговых обязательств. Достаточно лишь сравнить ее с данными, полученными из деклараций чиновников, которые они ежегодно обязаны подавать в соответствии со статьей 12 Закона Украины «Об основах предотвращения и противодействия коррупции» или статьей 45 Закона «О предотвращении коррупции». В понимании статьи 72 НК Украины эти данные являются налоговой информацией.

11 Листопад 2016

Татьяна Лисовец виступила модератором сессії на Всеукраїнській конференції з кримінального права та процесу

11 листопада 2016 року Тетяна Лисовець, старший партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», адвокат, виступила модератором сесії на III Всеукраїнській конференції з кримінального права и процесу.

Провідні адвокати ділились на сесії практичним досвідом з тем, актуальнх для усіх спеціалістів з кримінального права: "Угоди зі слідством", "Дискредитація свідка як учасника процесу", "Аналіз типових порушень КПК органами досудового слідства" та ін.

 

08 Листопад 2016

Владислав Соколовський про нульову декларацію

yur-gazeta.com. Коментар до статті "Тотальне е-декларування?"

Владислав Соколовський, керуючий партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери»:

"Ідея впровадження нульового декларування громадян, на відміну від е-декларацій чиновників, знаходиться, передусім, у податковій площині. Спочатку декларуються майно та статки, які не були оподатковані, далі сплачується певний відсоток їхньої вартості та застосовується податкова амністія. Після цього має здійснюватися контроль витрат. Якщо особа раптом не зможе пояснити джерело походження доходів, то фіскали донарахують ПДФО.

01 Листопад 2016

Наталія Куріленко розповіла про проблеми бюджетного відшкодування ПДВ

27 жовтня 2016 року Наталія Куріленко, старший радник, керівник податкової практики адвокатської компанії "Соколовський і Партнери" виступила на Форумі з непрямого оподаткування з доповіддю, присвяченою проблемам бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

28 Жовтень 2016

Владислав Філатов про банкрутство фізичних осіб

bankruptcy-ua.com. Коментар до статті "Не до лиця: чому в Україні досі не запроваджено інститут банкрутства фізичних осіб"

За словами партнера адвокатського об’єднання «Соколовський і партнери» Владислава Філатова, в окремих країнах ставлення до боржника суворе – у нього відбирається практично все майно, деякі країни більш поблажливі – боржнику можуть залишити останній автомобіль і останній будинок. «Але, у буд-якому разі, забезпечується реструктуризація і очищення людини, яка опинилася в скрутному становищі, від боргів і, як наслідок, її соціальне одужання», - нагадує він головну мету процедури банкрутства фізособи...

21 Жовтень 2016

Олег Костюченко розповів в Американській торговій палаті в Україні про вартість підключення до електромереж

19 жовтня 2016 року Олег Костюченко, юрисконсульт адвокатської компанії "Соколовський і Партнери", виступить на засіданні робочої групи Комітету з нерухомості Американської торгової палати в Україні. Засідання було присвячено актуальній для українського ринку електроенергетики темі - приєданню об`єктів будівництва до електромереж.
Під час виступу Олег розкрив такі питання:
1.Проблеми приєднань об’єктів будівництва до електромереж, їх вплив на процес будівництва (модернізацію) об’єктів електроенергетики.

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.