Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

17 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

07 Червень 2016

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У травні 2016 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2016, Legal 500 EMEA 2016 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.
Chambers Europe 2016 і Legal 500 EMEA 2016 назвали «Соколовський і Партнери» в числі провідних компаній в сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже четвертий рік поспіль. В рейтингу відзначено, що якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» залишається незмінно високою. Так само як і співвідношення ціни та якості послуг компанії. Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії, і старший партнер Тетяна Лисовець названі адвокатами, яким клієнти можуть довіряти. Експерти Legal 500 EMEA 2016 також включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», в розділ Leading Individuals in Tax.

30 Червень 2016

Індексація аліментів, визначених у твердій грошовій сумі

12 червня 2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі» № 1368-VIII від 17.05.2016 року.
Як відомо, частина 2 статті 184 Сімейного Кодексу України передбачає, що розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до Закону.
Проте, відповідних положень про індексацію аліментів, визначених судом в твердій грошовій сумі, Закон України «Про індексацію грошових доходів населення» - не містив.
Відтепер, даним Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі» № 1368-VIII від 17.05.2016 року  до об’єктів індексації грошових доходів населення віднесено і аліменти, визначені судом у твердій грошовій сумі, що є доволі логічним.

24 Червень 2016

Реформа виконавчого провадження

Верховною Радою України 2 червня 2016 р., прийнятий Закон України «Про органи і осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів» (Далі - Закон №2506а). Законом визначено основи організації та діяльності по примусовому виконанню судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями.

21 Червень 2016

Прийнято Закон «Про фінансову реструктуризацію»

14.06.2016 року було прийнято Закон № 3555 «Про фінансову реструктуризацію», далі Закон, який встановлює умови та порядок проведення добровільної фінансової реструктуризації боржника - комплексу заходів щодо реструктуризації грошового зобов’язання та/або господарської діяльності боржника, що по своїй суті є процедурою досудової санації боржника.
Проте, як зазначив Владислав Філатов, партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», керівник практики з реструктуризації заборгованості та банкрутства, питання відновлення платоспроможності боржника (процедури досудової та судової санації) врегульовані чинним Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Ті ж питання і регулюють Законом України № 3555, виділяючи кілька особливостей.
Так, скористуватися положеннями Закону зможуть не всі боржники, а лише ті, що мають заборгованість перед фінансовими установами. За наявності невиконаних зобов'язань у боржника перед іншими кредиторами, відмінних від фінансової установи, проведення процедури фінансової рестуруктуризації боржника, відповідно до закону неможлива.

17 Червень 2016

Кирило Номінас призначений координатором Compliance Club Асоціації правників України

Асоційований партнер адвокатської компанії "Соколовський і Партнери», адвокат Кирило

Номінас став координатором Compliance Club Асоціації правників України (АПУ), який об'єднує юристів, що спеціалізуються в сompliance.

14 Червень 2016

Рада проголосувала проект Закону України “Про Установу бізнес-омбудсмена”

31.05.2016 р. Верховна Рада України Постановою № 1391-VIII проголосувала за прийняття за основу проекту Закону України про Установу бізнес-омбудсмена з реєстраційним номером № 4591 (далі Законопроект № 4591). Проект № 4591 визначає організаційні та правові засади створення і діяльності Установи бізнес-омбудсмена (далі — Установа), її завдання, права та функції, а також принципи її взаємовідносин з державними органами, органами місцевого самоврядування, юридичними особами.
Офіс бізнес омбудсмена є недержавною неприбутковою організацією, яка сприяє захисту суб’єктів підприємництва при здійсненні ними підприємницької діяльності, а також захисту від корупції та інших форм недобросовісної поведінки в сфері господарювання.
Метою діяльності офісу бізнес омбудсмена згідно із Законопроектом № 4591 має бути сприяння прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також сприяння запобіганню порушенням законних інтересів суб’єктів підприємництва.

10 Червень 2016

Владислав Соколовський провів засідання Комітету Асоціації правників з податкового та митного права, присвячене СЕА ПДВ

7 червня 2016 року голова Комітету АПУ з податкового та митного права, керуючий партнер адвокатської компанії "Соколовський і Партнери» Владислав Соколовський провів засідання комітету, на якому обговорювалися проблемні питання системи електронного адміністрування ПДВ.
Захід пройшов у формі дискусії, якої були запрошені представники основних учасників процесу адміністрування податків: Сергій Деревцов, заступник начальника Департаменту адміністрування і судового супроводу Державної фіскальної служби України, Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена в Україні, Юліана Рев`юк, інспектор Ради бізнес-омбудсмена в Україні, Наталія Дубина, керівник податкового департаменту АТ AVER LEX, Михайло Соколов, заступник голови Всеукраїнської аграрної Ради, партнер «Кесарєв Консталтинг».

07 Червень 2016

Підприємці отримали дієвий інструмент захисту своїх прав у сфері отримання дозволів на зовнішню рекламу

Зроблено великий крок до цивілізованого вирішення проблеми, яка виникає у підприємців з отриманням дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Вже багато років вона є однією з найгостріших. Найпоширеніші порушення в цій сфері полягають у встановленні органом місцевого самоврядування вимог до суб’єктів звернення на етапі подання документів  для отримання дозволу на розміщення реклами, що не передбачені чинними нормативно-правовими актами. 

03 Червень 2016

Внесено зміни до підстав проведення огляду транспортних засобів за письмовим дорученням правоохоронних органів

27.05.2016 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 р. № 341 (надалі Постанова №341), якою були внесені зміни до вичерпного переліку підстав, за наявності яких може проводитись огляд (переогляд) товарів, транспортних засобів комерційного призначення митними органами України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. № 467.

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.