Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

18 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

07 червня 2016

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У травні 2016 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2016, Legal 500 EMEA 2016 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.
Chambers Europe 2016 і Legal 500 EMEA 2016 назвали «Соколовський і Партнери» в числі провідних компаній в сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже четвертий рік поспіль. В рейтингу відзначено, що якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» залишається незмінно високою. Так само як і співвідношення ціни та якості послуг компанії. Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії, і старший партнер Тетяна Лисовець названі адвокатами, яким клієнти можуть довіряти. Експерти Legal 500 EMEA 2016 також включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», в розділ Leading Individuals in Tax.

28 березня 2017

Код товару в податковий накладний згідно з УКТ ЗЕД – коментар Наталії Куріленко

Наталія Куріленко, старший радник адвокатської компанії “Соколовський і Партнери”, керівник податкової практики, про те, як виконати вимоги щодо складання податкових накладних з новими обов`язковими реквізитами.

14 березня 2017

Владислав Соколовський поділився досвідом побудови успішної юридичної фірми

10 березня 2017 року Владислав Соколовський, керуючий партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», виступив на V Східноукраїнському юридичному форумі.

Владислав узяв участь у панельній дискусії «Стратегія управління юридичною фірмою», під час якої керівники відомих юридичних компаній України ділились власним досвідом побудові успішної юридичної фірми.

07 березня 2017

Експерти «Соколовський і Партнери» виступили на круглому столі, присвяченому реформі податкової міліції

28 лютого 2017 Владислав Соколовський, керуючий партнер адвокатської компанії "Соколовський і Партнери», голова Комітету Асоціації правників України (АПУ) з податкового та митного права, виступив модератором круглого столу на тему «Податкова міліція: тривожне сьогодення - незрозуміле майбутнє?».

Під час круглого столу учасники - народні депутати, судді Вищого спеціалізованого суду України, представники Ради омбудсмена в Україні, практикуючі адвокати - обговорили декілька питань:

1. Місце послідовника податкової міліції у структурі правоохоронних і податкових органів.

2. Ефективна методика підбору кадрів у процесі реформування податкової міліції.

3. Законність дій податкової міліції в період з 1 січня 2017 року.

06 березня 2017

Тетяна Лисовець про повноваження податкової міліції

«Закон і Бізнес», № 8 (1306) 25 лютого — 3 березня 2017 року. Коментар до статті «Милицию видишь? А ее нет».

Тетяна ЛИСОВЕЦЬ, старший партнер АК «Соколовський і партнери»:

— Відповідно до Конституції, положення якої є нормами прямої дії, органи державної влади повинні діяти тільки в межах повноважень, визначених Конституцією та законами України. З 1 січня 2017 року законодавець позбавив податкову міліцію повноважень. 

Проте керівництво ДФС і навіть Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики відмовляються це визнавати. Судова система ще не до кінця висловила свою позицію. Тому розраховувати на те, що всі зібрані податковою міліцією на момент її нелегітимності докази будуть визнані недопустимими, наївно. Мало того, надання платником податків за запитом слідчого податкової міліції документів у майбутньому позбавить його можливості визнання їх недопустимими доказами, оскільки вважатиметься, що документи надані добровільно.

01 березня 2017

Ігор Шевченко про законодавче регулювання криптовалют

Журнал «Український юрист», № 1-2 (січень-лютий) 2017 року. Коментар до дискуссії «Вимір валют. Коли криптовалюта буде прирівняна до грошової одиниці в Україні та світі?»

Ігор ШЕВЧЕНКО, радник, керівник IT/IP-практики АК «Соколовський і Партнери»:

«Я не вірю в перспективи законодавчого регулювання обігу криптовалют. Самі принципи, закладені розробниками у криптовалюту, передбачають її стійкість до спроб різного роду регуляції, адже обіг регулюється лише математичними алгоритмами.

Тому представники держави повинні розуміти, що тут немає можливості діяти з позиції сили, інакше можна досягнути ефекту, протилежного бажаному. Проте стимулювати обіг криптовалют у такій сфері, як, наприк­лад, смартконтракти, навпаки, потрібно.

27 лютого 2017

Реєструвати та закривати ФОП відтепер можливо онлайн

23 лютого 2017 року офіційно запрацював сервіс «Он-лайн будинок юстиції». Це перший та поки єдиний онлайн майданчик для надання послуг населенню по реєстрації, доступу до реєстрів та інших послуг Міністерства юстиції України.
Відтепер мешканці всіх регіонів мають можливість повторно отримати документи у сфері реєстрації актів цивільного стану,  зареєструвати чи ліквідувати ФОП у режимі онлайн. Пізніше планується розширити спектр онлайн-послуг, які надає Міністерство юстиції України.

22 лютого 2017

Тетяна Лисовець про реформу податкової міліції

«Юридическая практика", № 5 (997) від 31 січня 2017 року. Коментар до статті «Метод изменения. Юристы убеждены, что новый орган по расследованию финансовых преступлений должен действовать не силовыми, а интеллектуальными методами»

«Весь 2016 год Украина жила в преддверии создания кардинально нового органа финансовых расследований, — говорит старший партнер АК «Соколовский и Партнеры» Татьяна Лисовец. — О ликвидации налоговой милиции говорили практически как о свершившемся факте. На поверку оказалось, что власть имущие еще не готовы к такому повороту сюжета, налоговая милиция, пусть даже и вне закона, фактически продолжает работать. И, похоже, это не очень беспокоит нашу власть. А сотрудники налоговой милиции, понимая дефектность своего статуса, быстро научились выходить из этого положения — все ключевые процессуальные действия в уголовных производствах проводит прокуратура.

17 лютого 2017

Конституційний суд України функціонуватиме по-новому

09.02.2017 р. Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону України “Про Конституційний суд України” 5336-1 від 17.11.2016 р.

Прийняття законопроекту обумовлено тим, що ще 30 вересня 2016 року набув чинності  Закон України „Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)“, яким було внесено суттєві зміни до Основного Закону, зокрема й в частині здійснення конституційного контролю.

15 лютого 2017

Іван Балицький розповів про захист клієнтів за допомогою подання скарг до Ради бізнес-омбудсмена в Україні

13 лютого 2017 року Іван Балицький, радник адвокатської компанії "Соколовський і Партнери", адвокат, виступив на засіданні Комітету Асоціації правників України (АПУ) з податкового та митного права з доповіддю про досвід успішної співпраці з  офісом Ради бізнес-омбудсмена в Україні.

Рада бізнес-омбудсмена в Україні - незалежний постійно діючий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, покликаний захищати інтереси бізнесу у державних органах.

За останні півтора року у активі адвокатів «Соколовський і Партнери» – чотири успішних кейси співпраці з інспекторами Ради бізнес-омбудсмена в Україні. Зокрема, скарги до цього органу адвокати використовували для захисту клієнтів у справах нездійснення бюджетного відшкодування ПДВ, непоновлення реєстрації платником ПДВ, неправомірності дій слідчого при проведенні слідчих дій та для скасування санкцій до клієнта з боку Мінекономіки на підставі протоколу про порушення митних правил.

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.