Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

17 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

07 Червень 2016

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У травні 2016 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2016, Legal 500 EMEA 2016 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.
Chambers Europe 2016 і Legal 500 EMEA 2016 назвали «Соколовський і Партнери» в числі провідних компаній в сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже четвертий рік поспіль. В рейтингу відзначено, що якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» залишається незмінно високою. Так само як і співвідношення ціни та якості послуг компанії. Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії, і старший партнер Тетяна Лисовець названі адвокатами, яким клієнти можуть довіряти. Експерти Legal 500 EMEA 2016 також включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», в розділ Leading Individuals in Tax.

26 Серпень 2016

Ризикований контрагент: питання фінансового моніторингу

19 серпня 2016 року набрав чинності Наказ Міністерства фінансів України “Про затвердження Критеріїв ризику легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом” від 08.07.2016 № 584. Вказаним Наказом було скасовано Наказ Держфінмоніторингу від 03.08.2010  N 126.

Нові Критерії в цілому відповідають раніше діючим, але при цьому було здійснено часткове підвищення їхньої якості особливо на предмет відповідності сучасним викликам як суто в термінологічному аспекті (почали оперувати поняттям “дистанційні послуги” замість використання “новітніх технологій”; надали поняття “публічні діячі”), так і в плані самої структури критеріїв ризику (наприклад вилучено такі ризики, як “надання неправдивих ідентифікаційних даних” чи “існування сумнівів у достовірності поданих документів”, які очевидно свторювали лише зайві неузгодженості у відносинах суб’єктів первинного фінансового моніторингу із клієнтами). Цікаво, що вже відсутній обов’язок щодо перегляду встановленого для клієнта   рівня  ризику  не рідше одного разу на рік.

23 Серпень 2016

Тетяна Філатова про дії позичальників банку "Михайлівський"

Minfin.ua. "Что делать заемщикам "Михайловского?"

«Минфин» попросил адвокатскую компанию «Соколовский и партнеры» изучить документы клиентов банка «Михайловский» и объяснить, что им делать. Первая публикация: как быть заемщикам.

Масштаб проблемы огромен. Банк «Михайловский» накануне вывода с рынка передал около 111 000 кредитных договоров финансовой компании «Плеяда». Она тут же передала кредиты финансовой компании «Фагор». Временный администратор «Михайловского» заявил о признании договоров факторинга, по которым переданы кредиты, ничтожными. «Фагор» это оспорил в суде. После этого заемщикам «Михайловского» начали морочить голову. Фонд гарантирования вкладов говорит, что платить долг нужно банку. «Фагор» ссылается на решение суда, угрожает заемщикам и требует выплат по кредитам. Давайте разберемся в ситуации.

18 Серпень 2016

У фізичних осіб-підприємців перевірять обсяг доходів

26.07.2016 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 439, якою було затверджено Порядок здійснення органами доходів і зборів контролю за досягненням платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами — підприємцями) обсягу доходу, визначеного пунктом 296.10 статті 296 Податкового кодексу України (Надалі – Порядок).

11 Серпень 2016

Свідоцтво про право власності на нерухоме майно планується повернути

В парламенті зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» щодо оформлення права власності на нерухоме майно» (№4768). Документом пропонується доповнити Закон України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно” положеннями ст.ст.26-1 і 26-2, якими регламентувати формування та видачу свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

04 Серпень 2016

Судова реформа в Україні

02.06.2016 року було прийнято Закон України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» за №1401-VIII та нову редакцію Закону України «Про судоустрій та статус суддів» (далі – Закон) з метою реформування усталеної системи правосуддя, що сформувалася в Україні за останні десятиліття.

Основними змінами, що передбачаються реформою, є реформування побудови системи судів та конституційно-правового статусу суддів. Нова редакція Закону «Про судоустрій і статус суддів» передбачає масштабну реорганізацію та переатестацію всієї судової системи, підвищення заробітних плат суддів.

28 Липень 2016

Владислав Соколовський про відповідальність за доведення банку до неплатоспроможності

minfin.ua. Стаття Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатьскої компанії «Соколовський і Партнери» «За что посадят менеджеров «Михайловского?»

С весны прошлого года множество банков ушли с рынка, громко хлопнув дверью и оставив своих клиентов один на один с их проблемами. Последние из крупных — банк «Михайловский» и Фидобанк. В этих финансовых учреждениях почти одновременно решением НБУ введены временные администрации, они отнесены к категории неплатежеспособных.

У каждого несостоятельного банка — тысячи вкладчиков. Могут ли они рассчитывать на полную компенсацию потерь? 2 марта 2015 года Верховная Рада приняла закон «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно ответственности связанных с банком лиц». Банки часто проводят рискованные операции со связанными лицами, скрывая информацию об этом. Эти махинации осуществляются опосредованно и выявить весь круг вовлеченных в мошенническую схему лиц крайне сложно. Поэтому целью принятия закона было предоставить НБУ и карающим органам инструмент для борьбы с правонарушениями в банковской сфере, а также механизм возмещения ущерба пострадавшим.

19 Липень 2016

Удосконалено процедуру автоматичного відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство

14 липня 2016 року Пленум Вищого господарського суду (ВГСУ) затвердив нову редакцію «Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство».

Над новою редакцією положення протягом останніх шести місяців працювала робоча група, до якої увійшли судді ВГСУ, представники Міністерства юстиції та арбітражні керуючі. Серед запрошених фахівців був Владислав Філатов, партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», керівник практики з реструктуризації заборгованості та банкрутства, член Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих при Міністерстві юстиції України. На Пленумі ВГСУ Владислав виступив перед суддівської спільнотою з аргументами за прийняття нової редакції документу.

11 Липень 2016

Монополія адвокатури: обмеження права на захист чи підвищення його рівня?

Законом України “Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)” від 02.06.2016 року за №1401-VIII (далі Закон) було зроблено найбільш значущий крок у реформуванні судової системи України.
Багато аспектів цих змін породили широкі дискусії як серед юридичної спільноти, так і загалом в суспільстві: від зміни конституційно-правового статусу судді до введення монополії адвокатури. Ми зупинимось на введенні монополії адвокатури.
Після набрання Законом чинності, відповідно до статті 131-2 Конституції України буде визначено, що для надання професійної правничої допомоги в Україні діє адвокатура. В абзаці 4 цієї ж статті зазначено, що виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення.
Кардинально інший підхід, ніж було запропоновано Конституцією України з 1996 року, і, звичайно, наявність винятків для окремих категорій справ не робить зміни менш революційними. Хіба що слід звернути увагу на оціночну  категорію “малозначні справи”, для якої законом може бути передбачена можливість представництва в суді не адвокатом і не відомо в чому буде малозначність виражатися (наприклад, Європейський суд з прав людини в схожих категоріях (значна шкода, як критерій прийнятності справи) не знайшов єдиного підходу).

05 Липень 2016

Експертів «Соколовський і Партнери» відзначено у Ukrainian Law Firms 2016

Експерти компанії «Соколовський і Партнери» відзначені у дослідженні українського юридичного ринку “Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2016»:
керуючий партнер Владислав Соколовський та старший радник, керівник податкової практики Наталія Куріленко – у податковій практиці;
старший партнер Тетяна Лисовець – у судовій практиці; партнер, керівник практики з реструктуризації заборгованості та банкрутства Владислав Філатов – у практиці з банкрутства підприємств.

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.