Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

17 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

07 Червень 2016

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У травні 2016 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2016, Legal 500 EMEA 2016 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.
Chambers Europe 2016 і Legal 500 EMEA 2016 назвали «Соколовський і Партнери» в числі провідних компаній в сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже четвертий рік поспіль. В рейтингу відзначено, що якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» залишається незмінно високою. Так само як і співвідношення ціни та якості послуг компанії. Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії, і старший партнер Тетяна Лисовець названі адвокатами, яким клієнти можуть довіряти. Експерти Legal 500 EMEA 2016 також включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», в розділ Leading Individuals in Tax.

18 Жовтень 2016

Владислав Соколовський увійшов до складу Громадської Ради Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики

У вересні 2016 року Владислав Соколовський, керуючий партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», був обраний до складу Громадської Ради Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики. До Громадської Ради Владислав був делегований Асоціацією правників України, де він з 2014 року очолює Комітет з податкового та митного права.

14 Жовтень 2016

Олег Костюченко про вартість приєднання до електромереж

Ubr.ua. Коментар до статті "Эксперты предлагают законодательно определить стоимость присоединения к электросетям"

"Присоединение к сетям будет производиться на основе типовых договоров, которые также необходимо будет утвердить. Юрисконсульт адвокатской компании "Соколовский и Партнеры" Олег Костюченко, дополнительно отмечает, что отменить ТУ полностью не удастся. Тем более, что их наличие прописано и в новом законопроекте.
О внедрении новой методики расчета стоимости подключения в законопроекте пока ни слова. В том числе потому, что у НКРЭКУ свое видение процесса калькуляции. Эксперты и общественность требуют рассчитывать ставку за 1 кВт присоединяемой мощности на основе реальных затрат энергокомпании с учетом класса напряжения, загрузки трансформаторов и участия потребителя в максимуме нагрузки энергосистемы.

08 Жовтень 2016

Тетяна Філатова про дії вкладників "Михайлівського"

Minfin.com.ua. Как быть вкладчикам "Михайловского"?

Что делать заемщикам банка «Михайловский», я уже писала. Остался открытым вопрос «А как же быть вкладчикам?» Исходя из обстоятельств, людей, которые вносили свои деньги в отделениях ПАО «Банк «Михайловский» условно можно разделить на несколько групп:

- лица, которые заключили договор банковского вклада (депозит) непосредственно с ПАО «Банк Михайловский»;
- лица, которые заключили с ООО «ИРЦ» и с ООО «КИЦ» в помещении ПАО «Банк Михайловский» договор займа;
- лица, которые являются одновременно и вкладчиками банка, и должниками. То есть те, кто одновременно имеет в Банке депозит и кредит.

03 Жовтень 2016

Тетяна Лисовець виступила модератором сесії про законодавчі нововведення

30 вересня 2016 року Тетяна Лисовець, старший партнер адвокатської компанії "Соколовський і Партнери", виступила одним з модераторів другої сесії V Судового форуму Асоціації правників України "Законодавчий навігатор: резонансні процесуальні новації".

У сесії взяли участь судді Конституційного суду України, Вищого господарського Суду України, представники проекту ЄС "Підтримка реформ юстиції в Україні", практикуючі адвокати. 

30 Вересень 2016

Кирило Номінас розповів про побудову антикорупційного комплаєнса у юридичній фірмі

27 вересня 2016 року Кирило Номінас, асоційований партнер адвокатської компанії "Соколовський і Партнери", керівник практики антикорупційного комплаєнса, координатор Compliance Club Асоціації правників України, виступив на Anti-Corruption and Compliance Forum, організованому видавництвом "Юридична практика".

На заході Кирило розкрив тему побудови антикорупційного комплаєнсу в юридичній фірмі. У виступі було висвітлено такі питання:

27 Вересень 2016

Владислав Соколовський про зміни до Податкового кодексу

"Закон і Бізнес, № 39 (1285), 24.09 - 30.09.2016 року. "Керуючий партнер «Соколовський і партнери» В.Соколовський: «Не можна щоразу змінювати законодавство у переддень Нового року».

Днями Мінфін представив черговий проект податкової реформи й сподівається на його прийняття вже цієї осені. Зокрема, планується створення підпорядкованої міністерству фінансової поліції замість податкової міліції, введення поняття «електронний кабінет платника податків», оприлюднення плану податкових перевірок, об’єднання двох реєстрів відшкодування ПДВ тощо. Крім того, обговорюються інші проекти змін до Податкового кодексу, зокрема щодо так званого нульового декларування. Своїми думками щодо ініціатив поділився керуючий партнер АК «Соколовський і партнери» Владислав СОКОЛОВСЬКИЙ.

23 Вересень 2016

Експерти «Соколовський і Партнери» виступили на V Податковому форумі Асоціації правників України

23 вересня 2016 року Владислав Соколовський, керуючий партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» та Тетяна Лисовець, старший партнер, виступили модераторами сесій на V Податковому форумі Асоціації правників України (АПУ).
Захід став масштабною комунікаційною та освітньою площадкою для фахівців у сфері податкового права з усіх регіонів України. Уже другий рік поспіль «Соколовський і Партнери» підтримує Податковий форум АПУ у якості генерального партнера.

20 Вересень 2016

«Соколовський і Партнери» – в юридичному рейтингу «Лідери ринку»

У вересні адвокатська компанія «Соколовський і Партнери» отримала визнання рейтингу «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України». «Соколовський і Партнери» увійшла до 50 провідних українських компаній, а також до десятки кращих юридичних крмпаній у податковому та митному праві.

16 Вересень 2016

Владислав Філатов про ринок банкрутства підприємств

Владислав Філатов, партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», керівник практики з реструктуризації заборгованості та банкрутства, розповів інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація, якої інформації не вистачає професіоналам ринку.

Нині завдяки впровадженню цілої низки різноманітних реєстрів і їх відкритості нестачі в інформації не існує. Натомість ринку не вистачає позитивної практики, зокрема з відновлення бізнесу в разі настання чи загрози неспроможності. Одного найменування човна, для того щоб він поплив, виявляється, недостатньо. Так, у назві закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» є термін «відновлення платоспроможності».

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.