Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

19 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

14 травня 2017

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У квітні 2017 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2017, Legal 500 EMEA 2017 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.

Chambers Europe 2017 і Legal 500 EMEA 2017 назвали «Соколовський і Партнери» у числі провідних компаній у сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже п’ятий рік поспіль. Експерти рейтингу вже неодноразово відзначали високу якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» так само як і високий рівень знань адвокатів компанії, їх вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. У 2017 році експерти Legal 500 EMEA 2017 відзначили вміння фахівців “Соколовський і Партнери” знаходити професійні підходи до нових викликів.

Legal 500 EMEA 2017 також уже вдруге включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», у  розділ Leading Individuals in Tax.

01 лютого 2018

Експерти “Соколовський і Партнери” розповіли про блокування податкових накладних

1 лютого 2018 року експерти “Соколовський і Партнери” виступили на круглому столі Комітету Асоціації правників України з податкового та митного права на тему “Блокування реєстрації податкових накладних - чи вирішать нові правила гри старі проблеми?”

Захід був присвячений пошуку шляхів вирішення проблеми, яка вже понад рік турбує понад 70% українських підприємців.

Тетяна Лисовець, голова Комітету Асоціації правників України з податкового та митного права Асоціації правників України, старший партнер адвокатської компанії “Соколовський і Партнери” виступила модератором круглого столу, а Наталія Куріленко, експерт Комітету з податкового та митного права, старший радник, керівник податкової практики “Соколовський і Партнери” виступила на круглому столі у якості спікера.

23 січня 2018

Владислав Соколовський про автоматичну систему розподілу судових справ

Mind.ua. Коментар Владислава Соколовського до статті: "Поламали схему: чи зможуть адвокати вибирати суддів для розгляду своїх позовів. І кому була вигідна технологія маніпулювання автоматизованою системою розподілу справ між суддями".

На думку керуючого партнера юридичної компанії «Соколовський і партнери» Владислава Соколовського, часто технологія «віялових» позовів застосовувалася у корпоративних спорах, зокрема, між двома засновниками бізнесу або в суперечках між компаніями. «Наприклад, сперечаються за право власності на великий об'єкт нерухомості, торговий або офісний центр. Одна зі сторін хоче, щоб справу розглядав потрібний суддя, для чого подає «віялові» позови, – пояснює Соколовський. – Прив'язки до будь-якої галузі не існує. Ця технологія застосовувалася у випадках суперечок на відносно великі суми».

28 грудня 2017

НБУ ввів фінансовий інструмент, що знижує ризики нерозрахунків

Національним банком України (Постанова від 18.12.2017 № 133) встановлений порядок відкриття банками рахунків умовного зберігання (ескроу).

Договір ескроу - це особливий фінансовий інструмент, призначений убезпечити торгові операції та розрахунки за договорами різних видів. Суть його  полягає у тому, що під час укладання основного договору сторони відкривають в банку спеціальний рахунок, на якому обліковується обумовлена сума грошових коштів, яку покупець має передати продавцю. У разі виконання продавцем всіх умов основного договору, незалежний довірчий ескроу-агент (банк) переказує останньому розміщені гроші, тим самим забезпечуючи належне виконання зобов’язань по оплаті.

21 грудня 2017

Мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення продовжено на 2018 рік

30 грудня 2017 року Президент України підписав Закон України «Про внесення зміни до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України».
Вказаним Законом продовжено дію мораторію (заборони) на продаж земель сільськогосподарського призначення на 2018 рік. Зокрема, забороняється до прийняття Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», але не раніше 1 січня 2019 року укладати угоди купівлі-продажу, обміну, вносити до статутних капіталів господарських товариств та іншим чином відчужувати або змінювати цільове призначення щодо земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, а також земельних часток (паїв).

18 грудня 2017

Обшуки проводитимуться із застосуванням засобів аудіо- та відеофіксації та за участі адвоката

15 грудня 2017 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів», яким, зокрема, вносяться зміни до кримінального процесуального кодексу України.
Окрім змін, які викликані впровадженням судової реформи щодо здійснення судочинства, суттєвих змін зазнали положення кримінального процесуального кодексу щодо проведення обшуку. Законодавцем нарешті усунуто бар’єр, який ускладнював процес надання правової допомоги учасникам слідчої дії - обшуку.

13 грудня 2017

«Соколовський і Партнери» отримала визнання провідних юридичних рейтингів

У грудні відразу два галузеві рейтинги визнали «Соколовський і Партнери» однією з 50 кращих юридичних компаній України – рейтинг «Юридичної газети» «Лідери ринку» та дослідження видавництва «Юридична практика» «50 провідних українських юридичних компаній».

Також за результатами рейтингу «Лідери ринку» у категорії «Лідери практик» «Соколовський і Партнери» увійшла до десятки кращих компаній у сфері податкового та митного права.

28 листопада 2017

Президент України підписав Закон України про внесення змін до процесуальних кодексів

22 листопада 2017 року Президент підписав Закон України “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”.

21 листопада 2017

Владислав Соколовський про ефективне управління юридичною фірмою

«Юридическая практика», № 47 (1039) від 21 листопада 2017 року. Інтерв`ю Владислава Соколовського «Все в порядках».

«Наши внутренние документы, порядки и процедуры созданы для генерирования инициативы, преодоления хаоса, недопонимания и безответственности», — Владислав Соколовский поделился опытом управления эффективностью в АК «Соколовский и Партнеры».

Для построения результативной команды в разумных дозах необходимы определенные регламенты, уверен Владислав Соколовский, управляющий партнер адвокатской компании «Соколовский и Партнеры». В интервью «Юридической практике» он рассказал о том, какие инструменты помогают рационально организовать все бизнес-процессы и выстроить взаимоотношения внутри коллектива, какие критерии используются для оценки сотрудников и почему эффективный юрбизнес невозможен без правильно функционирующей системы координации и управления.

10 листопада 2017

База нарахування ЄСВ збільшилася

3 жовтня 2017 року Законом Верховної Ради України №2148-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»  були внесені  зміни до Законів України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Серед основних нововведень, які торкнуться роботодавеців та застрахованих осіб, слід відмітити зміну  бази нарахування єдиного соціального внеску.
Так, якщо розмір мінімальної бази нарахування ЄСВ залишився сталим, то розмір максимальної бази, починаючи з 1 січня 2018 року, складатиме 15 розмірів мінімальної заробітної плати, замість існуючих 25 розмірів прожиткового мінімуму. Тобто законодавець відходить від позиції визначення максимальної бази  на основі прожиткового мінімуму.

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.