Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

18 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

07 червня 2016

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У травні 2016 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2016, Legal 500 EMEA 2016 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.
Chambers Europe 2016 і Legal 500 EMEA 2016 назвали «Соколовський і Партнери» в числі провідних компаній в сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже четвертий рік поспіль. В рейтингу відзначено, що якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» залишається незмінно високою. Так само як і співвідношення ціни та якості послуг компанії. Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії, і старший партнер Тетяна Лисовець названі адвокатами, яким клієнти можуть довіряти. Експерти Legal 500 EMEA 2016 також включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», в розділ Leading Individuals in Tax.

17 лютого 2017

Конституційний суд України функціонуватиме по-новому

09.02.2017 р. Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону України “Про Конституційний суд України” 5336-1 від 17.11.2016 р.

Прийняття законопроекту обумовлено тим, що ще 30 вересня 2016 року набув чинності  Закон України „Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)“, яким було внесено суттєві зміни до Основного Закону, зокрема й в частині здійснення конституційного контролю.

15 лютого 2017

Іван Балицький розповів про захист клієнтів за допомогою подання скарг до Ради бізнес-омбудсмена в Україні

13 лютого 2017 року Іван Балицький, радник адвокатської компанії "Соколовський і Партнери", адвокат, виступив на засіданні Комітету Асоціації правників України (АПУ) з податкового та митного права з доповіддю про досвід успішної співпраці з  офісом Ради бізнес-омбудсмена в Україні.

Рада бізнес-омбудсмена в Україні - незалежний постійно діючий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, покликаний захищати інтереси бізнесу у державних органах.

За останні півтора року у активі адвокатів «Соколовський і Партнери» – чотири успішних кейси співпраці з інспекторами Ради бізнес-омбудсмена в Україні. Зокрема, скарги до цього органу адвокати використовували для захисту клієнтів у справах нездійснення бюджетного відшкодування ПДВ, непоновлення реєстрації платником ПДВ, неправомірності дій слідчого при проведенні слідчих дій та для скасування санкцій до клієнта з боку Мінекономіки на підставі протоколу про порушення митних правил.

09 лютого 2017

Тетяна Лисовець розповіла як уникнути неприємностей при перевірках державними органами

У лютому  2017 року Тетяа Лисовець, старший партнер адвокатської компанії "Соколовський і Партнери", адвокат, провела семінар для компаній-членів Конфедерації будівельників України на тему: "Перевірки державними органами: як мінімізувати неприємності у 2017 році".

Зміни до законодавства у 2017 році "підкинули" ще кілька пунктів до вже й так немаленького переліку підстав для штрафів, зокрема: суттєве збільшення розміру штрафу за допуск працівника до роботи без офіційного оформлення, оформлення на неповний робочий день, якщо він фактично працює повний робочий день та виплату зарплати без нарахування єдиного внеску та податків.

07 лютого 2017

Відомості про виконавчі провадження у відкритому доступі

24 січня 2017 року Наказом Мін'юсту №173/5 затверджено Порядок інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та автоматизованою системою виконавчого провадження (далі - Порядок).

03 лютого 2017

Верховний Суд України: не завірений нотаріально договір лізингу транспортного засобу з фізичною особою є нікчемним.

Верховний Суд України у постанові від 18.01.2017р. по справі №6-648цс16 висловив правову позицію за якою договір лізингу транспортного засобу, однією із сторін якого є фізична особа підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню.

Зокрема, найвищий судовий орган України звернув увагу на те, що за своєю правовою природою договір лізингу є змішаним договором та містить елементи договору оренди (найму) та договору купівлі-продажу або договору поставки. А тому, колегія суддів прийшла до висновку, що до договорів лізингу транспортного засобу, які укладені з фізичною особою застосовуються вимоги статті 799 Цивільного кодексу України, а саме про нотаріальне посвідчення такого правочину. У випадку недотримання вимоги щодо нотаріального посвідчення такого договору, він вважається нікчемним як передбачено статтею 220 Цивільного кодексу України.

31 січня 2017

Скарги у сфері державної реєстрації розглядатимуться за участі представників Ради бізнес-омбудсмена та громадських організацій

31.01.2017 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 25.01.2017 року №181/5, яким було внесено зміни до пункту 7 розділу III Положення про Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12 січня 2016 року N 37/5.
Відтепер, у засіданні комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (надалі - комісія) на постійній основі зможуть брати участь погоджені Міністерством юстиції України представники неурядових організацій, що представляють та захищають інтереси бізнесу в Україні, а також представники Ради бізнес-омбудсмена під час розгляду скарг суб'єктів підприємництва, які також знаходяться в провадженні Ради бізнес-омбудсмена.

27 січня 2017

Схвалено Новий Порядок ведення Реєстру відшкодування ПДВ

25 січня 2017 р. Кабінет міністрів України ухвалив новий Порядок ведення Реєстру з відшкодування ПДВ, розроблений Міністерством фінансів. Реєстр буде адмініструватися Мінфіном та доступний на сайті Міністерства.

Раніше Державна фіскальна служба вела два реєстри відшкодування ПДВ. Відшкодування ПДВ здійснювалося на підставі висновків, які ДФС передавало Держказначейству. Затримання або не надсилання цих висновків до Казначейства, без якого відшкодування є неможливим, надавало ДФС можливість маніпулювати сумами, заявленими до відшкодування.

24 січня 2017

Єдиний реєстр боржників розпочав роботу

В Україні розпочав роботу у тестовому режимі Єдиний реєстр боржників, утворений відповідно до Закону України “Про виконавче провадження” від 02.06.2016 року (набрання чинності – 05.10.2016 року) та Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження від 05.08.2016 року (набрання чинності – 05.01.2017 року).

Так, Єдиний реєстр боржників — систематизована база даних про боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження України та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов'язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна.

17 січня 2017

Узагальнення ВССУ щодо оскаржень під час досудового розслідування

12 січня 2017 року Вищий спеціалізований суд України з цивільних і кримінальних справ оприлюднив узагальнення «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування» (далі Узагальнення).

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.