Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

18 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

14 травня 2017

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У квітні 2017 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2017, Legal 500 EMEA 2017 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.

Chambers Europe 2017 і Legal 500 EMEA 2017 назвали «Соколовський і Партнери» у числі провідних компаній у сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже п’ятий рік поспіль. Експерти рейтингу вже неодноразово відзначали високу якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» так само як і високий рівень знань адвокатів компанії, їх вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. У 2017 році експерти Legal 500 EMEA 2017 відзначили вміння фахівців “Соколовський і Партнери” знаходити професійні підходи до нових викликів.

Legal 500 EMEA 2017 також уже вдруге включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», у  розділ Leading Individuals in Tax.

13 грудня 2017

«Соколовський і Партнери» отримала визнання провідних юридичних рейтингів

У грудні відразу два галузеві рейтинги визнали «Соколовський і Партнери» однією з 50 кращих юридичних компаній України – рейтинг «Юридичної газети» «Лідери ринку» та дослідження видавництва «Юридична практика» «50 провідних українських юридичних компаній».

Також за результатами рейтингу «Лідери ринку» у категорії «Лідери практик» «Соколовський і Партнери» увійшла до десятки кращих компаній у сфері податкового та митного права.

28 листопада 2017

Президент України підписав Закон України про внесення змін до процесуальних кодексів

22 листопада 2017 року Президент підписав Закон України “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”.

21 листопада 2017

Владислав Соколовський про ефективне управління юридичною фірмою

«Юридическая практика», № 47 (1039) від 21 листопада 2017 року. Інтерв`ю Владислава Соколовського «Все в порядках».

«Наши внутренние документы, порядки и процедуры созданы для генерирования инициативы, преодоления хаоса, недопонимания и безответственности», — Владислав Соколовский поделился опытом управления эффективностью в АК «Соколовский и Партнеры».

Для построения результативной команды в разумных дозах необходимы определенные регламенты, уверен Владислав Соколовский, управляющий партнер адвокатской компании «Соколовский и Партнеры». В интервью «Юридической практике» он рассказал о том, какие инструменты помогают рационально организовать все бизнес-процессы и выстроить взаимоотношения внутри коллектива, какие критерии используются для оценки сотрудников и почему эффективный юрбизнес невозможен без правильно функционирующей системы координации и управления.

10 листопада 2017

База нарахування ЄСВ збільшилася

3 жовтня 2017 року Законом Верховної Ради України №2148-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»  були внесені  зміни до Законів України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Серед основних нововведень, які торкнуться роботодавеців та застрахованих осіб, слід відмітити зміну  бази нарахування єдиного соціального внеску.
Так, якщо розмір мінімальної бази нарахування ЄСВ залишився сталим, то розмір максимальної бази, починаючи з 1 січня 2018 року, складатиме 15 розмірів мінімальної заробітної плати, замість існуючих 25 розмірів прожиткового мінімуму. Тобто законодавець відходить від позиції визначення максимальної бази  на основі прожиткового мінімуму.

03 листопада 2017

Спрощено порядок відкриття та обслуговування банківських рахунків

Національний банк України постановою від 25 жовтня 2017 року № 106 "Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України", яке набуло чинності 31 жовтня 2017 року в рамках проведення заходів з  дерегуляції, вніс зміни в нормативні документи НБУ щодо порядку відкриття, використання, залучення коштів на рахунки клієнтів банків та здійснення безготівкових розрахунків.
Вищевказаною Постановою НБУ передбачений ряд змін і нововведень, а саме:
- укладення договорів про відкриття банківського рахунку та банківського вкладу в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП);
- скасовано обов'язок по використанню суб'єктом господарювання печаток на банківських документах (договорах, розрахункових документах і тд.);

26 жовтня 2017

З липня 2017 року аліменти можливо стягувати без судової тяганини

На початку липня 2017 року набрали чинності зміни, внесені до Сімейного Кодексу України. Цими змінами надано можливість тому із батьків або іншому законному представнику дитини, разом з яким проживає дитина, отримати рішення суду про стягнення аліментів за спрощеною процедурою і без оплати судового збору.
Так, натепер, законом передбачено, що питання про стягнення аліментів може бути вирішено судом, шляхом задоволення поданої до суду заяви про видачу судового наказу.  Це значно скорочує час на отримання рішення у вигляді судового наказу про стягнення аліментів, оскільки питання щодо видачі судового наказу вирішується суддею одноособово на підставі поданої заяви без проведення судових засідань.

20 жовтня 2017

Перші спроби регулювати ринок криптовалют

6 і 10 жовтня 2017 року до Верховної Ради України було подано два законопроекти про криптовалюти: №7138 "Проект Закону про обіг криптовалют в Україні" а також №7138-1 "Проект Закону про стимулювання ринку криптовалют і їх похідних в Україні".
Цілями законопроектів є регулювання правовідносин з обігу, зберігання, володіння, використання та проведення операцій за допомогою криптовалют, а також стимулювання майнінгу та іншої діяльності на ринку криптовалют України.
В обох законопроектах даються визначення основних понять, таких як криптовалюта, блокчейн, криптовалютні транзакції, криптовалютна біржа, майнінг та інші.

11 жовтня 2017

Прийнято Закон України “Про електронні довірчі послуги”

05.10.2017 Верховною Радою України було прийнято у другому читанні Закон України «Про електронні довірчі послуги» (далі – Закон).
Вказаним Законом визначено правові та організаційні засади надання електронних довірчих послуг, врегульовано права та обов’язки суб’єктів правовідносин у сфері електронних довірчих послуг, а також законодавчо закріплено правові та організаційні засади здійснення електронної ідентифікації.
Зокрема, електронною довірчою послугою є послуга, яка надається для забезпечення електронної взаємодії двох або більше суб’єктів, які довіряють надавачу електронних довірчих послуг щодо надання такої послуги. До складу електронних довірчих послуг входять:

28 серпня 2017

Ігор Шевченко про нові технології на ринку юридичних послуг

«Юридична практика», №34 (1026) від 22 серпня 2017 року. Бліц-інтервью до статті «Bit в тренде. Как внедрение новых технологий меняет рынок юридических услуг"

Будущее за блокчейн и смарт-контрактами

Блиц-интервью Игоря ШЕВЧЕНКО, советника АК «Соколовский и Партнеры»

— Какие технологии больше всего повлияли на юридический бизнес в последнее время?
— Облачные сервисы позволяют предоставлять юридическую помощь только лишь при условии наличия доступа к Интернету, при этом есть возможность без ограничений использовать информационные базы и все другие необходимые инструменты. Таким образом, практически вся электронная бизнес-информация вынесена за пределы физических офисов, что делает менее эффективными обыски с изъятием документов и компьютерной техники.
В 2015 году Закон Украины «О доступе к публичной информации» был дополнен статьей 101 «Публичная информация в форме открытых данных» и принято связанное с этой статьей постановление Кабинета Министров. Это дало огромные возможности относительно анализа информации о контрагентах и регулирования юридических рисков во многих сферах. Развитие мессенджеров и чат-ботов не только облегчило и ускорило общение и обмен информацией между людьми, но и сделало возможным ее автоматическое распространение после, например, изменения в реестрах открытых данных.

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.