Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

18 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

07 червня 2016

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У травні 2016 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2016, Legal 500 EMEA 2016 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.
Chambers Europe 2016 і Legal 500 EMEA 2016 назвали «Соколовський і Партнери» в числі провідних компаній в сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже четвертий рік поспіль. В рейтингу відзначено, що якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» залишається незмінно високою. Так само як і співвідношення ціни та якості послуг компанії. Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії, і старший партнер Тетяна Лисовець названі адвокатами, яким клієнти можуть довіряти. Експерти Legal 500 EMEA 2016 також включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», в розділ Leading Individuals in Tax.

17 січня 2017

Узагальнення ВССУ щодо оскаржень під час досудового розслідування

12 січня 2017 року Вищий спеціалізований суд України з цивільних і кримінальних справ оприлюднив узагальнення «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування» (далі Узагальнення).

13 січня 2017

Зміни законодавства щодо подання податкової звітності

З 01 січня 2017 року  набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» від 21.12.2016 року, яким змінено правила подання податкової звітності. Змінами, зокрема, передбачено заборону контролюючим органам в односторонньому порядку розривати  договори про визнання електронних документів.

11 січня 2017

Продовжено дію мораторію на перевірки на 2017 рік

01 січня 2017 року набрав чинності Закон України №1728-VIII «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Даним Законом встановлено так званий мораторій на проведення перевірок органами державного нагляду (контролю) до 31 грудня 2017 року. Закон №1728-VIII передбачає, що позапланові заходи державного нагляду (контролю) можуть здійснюватися виключно за наявності таких підстав:

- обґрунтованого звернення фізичної особи про порушення суб’єктом господарювання її прав за наявності погодження Державної регуляторної служби;

- за письмовою заявою суб’єкта господарювання;

- за рішенням суду;

- у разі настання аварії, смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку, що було пов’язано з діяльністю суб’єкта господарювання.

10 січня 2017

Удосконалено механізм плати за приєднання до електромереж

У листопаді 2016 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Постановою №1946 затвердила Зміни до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж.

Врахування конструктивних поропозицій експертів, що лягли в основу Змін до Методики – це, безумовно, позитивний сигнал бізнесу.

03 січня 2017

Набрали чинності нові ставки судового сбору

1 січня 2017 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” №1774-VIII від 06.12.2016.  Вказаним законом народні депутати змінили підходи до визначення розміру судового збору, який сплачується при подачі процесаульних документів до суду.
Так, ч. 1 ст. 4 Закону України “Про судовий збір” в чинній до 1 січня 2017 р. редакції передбачає, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, – у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

23 грудня 2016

Ратифіковано Конвенцію проти маніпулювання спортивними змаганнями

12 грудня 2016 року набрав чинності закон про ратифікацію Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями. Таким чином, Україна опинилася в авангарді країн, що вирішили побороти таку значну складову корупції в спорті, як маніпулювання змаганнями.
Ратифікація Конвенція стала логічним продовженням шляху, обраного з прийняттям Закону України “Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань” рік тому.

21 грудня 2016

Владислав Соколовський провів засідання Комітету АПУ з податкового та митного права, присвячене змінам податкового законодавства

20 грудня 2016 року Владислав Соколовський, керуючий партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», голова Комітету Асоціації правників України з податкового та митного виступив модератором засідання Комітету, присвяченому змінам податкового законодавства, які заплановано ввести у 2017 році. 

Про зміни розповідали відомі українські фахівці з оподаткування та представники Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Особлива увага була приділена законопроекту № 5368 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)» (прийнято за основу 08.12.2016р.).

13 грудня 2016

Ігор Шевченко розповів про IT-платформу адвокатської компанії «Соколовський і Партнери»

6 грудня 2016 року Ігор Шевченко, радник, керівник IT/IP практики адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» виступив на форумі Technology. Media. Communication з темою :«Case study. Побудова IT-системи юридичної фірми », у якій поділився досвідом побудови IT-системи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери».
Як зазначив Ігор Шевченко, робота юриста базується на взаємодії з величезним масивом інформації, що є необхідним для якісної підготовки процесуальних документів. І впровадження IT-систем в юридичному бізнесі - це реальний шлях для підвищення якості юридичних послуг.

06 грудня 2016

Тетяна Лисовець розповіла про оскарження податкових повідомлень-рішень, винесених у зв’язку з порушенням термінів реєстрації

2 грудня 2016 року Тетяна Лисовець, старший партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», голова Комітету з питань судової практики по податкових і митних спорах Асоціації податкових радників виступила на спільному засіданні комітетів Асоціації податкових радників. Відомі адвокати, судді та чиновники обговорювали найбільш болючі та актуальні питання податкової практики.

Тетяна глибоко висвітлила питання судових перспектив у справах з оскарження податкових повідомлень-рішень, якими накладено штраф на платника податків за невчасно зареєстровані податкові накладні. 

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.