Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

17 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

07 Червень 2016

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У травні 2016 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2016, Legal 500 EMEA 2016 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.
Chambers Europe 2016 і Legal 500 EMEA 2016 назвали «Соколовський і Партнери» в числі провідних компаній в сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже четвертий рік поспіль. В рейтингу відзначено, що якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» залишається незмінно високою. Так само як і співвідношення ціни та якості послуг компанії. Владислав Соколовський, керуючий партнер компанії, і старший партнер Тетяна Лисовець названі адвокатами, яким клієнти можуть довіряти. Експерти Legal 500 EMEA 2016 також включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», в розділ Leading Individuals in Tax.

16 Вересень 2016

Владислав Філатов про ринок банкрутства підприємств

Владислав Філатов, партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», керівник практики з реструктуризації заборгованості та банкрутства, розповів інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація, якої інформації не вистачає професіоналам ринку.

Нині завдяки впровадженню цілої низки різноманітних реєстрів і їх відкритості нестачі в інформації не існує. Натомість ринку не вистачає позитивної практики, зокрема з відновлення бізнесу в разі настання чи загрози неспроможності. Одного найменування човна, для того щоб він поплив, виявляється, недостатньо. Так, у назві закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» є термін «відновлення платоспроможності».

13 Вересень 2016

Обшуки проводитимуться тільки за участю адвоката

09.09.2016 року Верховна рада України в першому читанні прийняла довгоочікуваний проект Закону України про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань слідчих дій з метою забезпечення додаткових гарантій законності при їх проведенні, зареєстрований за номером 3719 від 24.12.2015. Вказаний законопроект, на думку авторів, покликаний унеможливити зловживання слідчих та прокурорів під час проведення обшуків. Законопроектом запропоновано доповнення Кримінального процесуального кодексу України такими нормами: 

09 Вересень 2016

Тетяна Лисовець виступила модератором на II Південноукраїнському форумі Асоціації правників України

9 вересня 2016 року Тетяна Лисовець, старший партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», виступила модератором сесії II Південноукраїнського форуму Асоціації правників України. Захід другий рік поспіль збирає українських правників, суддів різних інстанцій в Одесі для обговорення найгостріших правничих питань.

06 Вересень 2016

Владислав Філатов розповів про страхування відповідальності приватних виконавців

6 вересня 2016 року Владислав Філатов, партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», керівник практики з реструктуризації заборгованості і банкрутства виступив на круглому столі «Страхування цивільно-правової відповідальності приватних виконавців: можливі проблеми та перспективи впровадження в Україні».

На заході представники Міністерства фінансів, Національного банку України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг та відомі представники юридичної спільноти обговорили актуальні для сфери виконання судових рішень питання:

02 Вересень 2016

В Україні буде створено Офіс сприяння інвестиціям

У серпні 2016 року Кабінет Міністрів України заявив про створення Офісу сприяння інвестиціям. Він буде діяти як консультативно-дорадчий орган Уряду, займатиметься розвитком інвестиційного потенціалу України, залученням міжнародних топ–інвесторів та супроводом їхніх інвестицій, просуватиме країну в світі.

У планах – співпраця Офісу з профільними міністерствами в фінансовій та інвестиційній  сферах,  сфері економічного розвитку, з торговельними представництвами, бізнес-омбудсменом, а також бізнес-асоціаціями, у тому числі міжнародними, такими як Американська Торговельна Палата, Європейська бізнес-асоціація, посольствами та з іншими інституціями, які задіяні в економічних процесах  країни.

30 Серпень 2016

Владислав Соколовський про компенсацію банківських вкладів

Minfin.com.ua. Коментар до статті "Что будет с Дорошенко"

Реально ли выбить компенсацию с руководства банка? Да. «Я бы начинал с линейных сотрудников, — рассуждает в разговоре с "Минфином" управляющий партнер адвокатской компании "Соколовский и партнеры" Владислав Соколовский. — Вряд ли они подталкивали клиентов подписывать договоры с финансовыми компаниями без указки сверху». Такая схема привлечения депозитов — секрет Полишинеля.

26 Серпень 2016

Ризикований контрагент: питання фінансового моніторингу

19 серпня 2016 року набрав чинності Наказ Міністерства фінансів України “Про затвердження Критеріїв ризику легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом” від 08.07.2016 № 584. Вказаним Наказом було скасовано Наказ Держфінмоніторингу від 03.08.2010  N 126.

Нові Критерії в цілому відповідають раніше діючим, але при цьому було здійснено часткове підвищення їхньої якості особливо на предмет відповідності сучасним викликам як суто в термінологічному аспекті (почали оперувати поняттям “дистанційні послуги” замість використання “новітніх технологій”; надали поняття “публічні діячі”), так і в плані самої структури критеріїв ризику (наприклад вилучено такі ризики, як “надання неправдивих ідентифікаційних даних” чи “існування сумнівів у достовірності поданих документів”, які очевидно свторювали лише зайві неузгодженості у відносинах суб’єктів первинного фінансового моніторингу із клієнтами). Цікаво, що вже відсутній обов’язок щодо перегляду встановленого для клієнта   рівня  ризику  не рідше одного разу на рік.

23 Серпень 2016

Тетяна Філатова про дії позичальників банку "Михайлівський"

Minfin.ua. "Что делать заемщикам "Михайловского?"

«Минфин» попросил адвокатскую компанию «Соколовский и партнеры» изучить документы клиентов банка «Михайловский» и объяснить, что им делать. Первая публикация: как быть заемщикам.

Масштаб проблемы огромен. Банк «Михайловский» накануне вывода с рынка передал около 111 000 кредитных договоров финансовой компании «Плеяда». Она тут же передала кредиты финансовой компании «Фагор». Временный администратор «Михайловского» заявил о признании договоров факторинга, по которым переданы кредиты, ничтожными. «Фагор» это оспорил в суде. После этого заемщикам «Михайловского» начали морочить голову. Фонд гарантирования вкладов говорит, что платить долг нужно банку. «Фагор» ссылается на решение суда, угрожает заемщикам и требует выплат по кредитам. Давайте разберемся в ситуации.

18 Серпень 2016

У фізичних осіб-підприємців перевірять обсяг доходів

26.07.2016 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 439, якою було затверджено Порядок здійснення органами доходів і зборів контролю за досягненням платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичними особами — підприємцями) обсягу доходу, визначеного пунктом 296.10 статті 296 Податкового кодексу України (Надалі – Порядок).

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.