Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери"

Сильна команда податкових адвокатів
 • Eng
 • Рус
 • Укр

18 років на ринку юридичних послуг

 
 
 • Податкова адвокатура, податкове планування, податкове представництво, спори з податковою, юридична допомога під час податкових перевірок, оскарження рішень ДПІ
 • Оптимізація кредиторської та дебіторської заборгованості, досудова санація, стягнення заборгованості, банкрутство
 • Господарські спори, тендерне законодавство, складання договорів, вирішення корпоративних спорів
 • Правова допомога адвоката у цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному процесах, представництво інтересів в Європейському Суді з прав Людини
 • Консультації з експортно-імпортних операцій, підготовка контрактної документації, оскарження рішень митних органів в адміністративному та/або судовому порядках
 • Правова допомога під час допиту, захист в суді, оскарження дій слідчого, прокурора, слідчого судді, адвокатська допомога потерпілому
 • Комплексна правова експертиза господарської діяльності юридичної особи з метою визначення її справедливої ​​ціни на ринку і реального стану активів
 • Супровід угод (M&A) з аналізом фінансових господарсько-правових і податкових наслідків, вибір найбільш оптимальних юридичних та економічних рішень
 • Розробка та впровадження антикорупційних програм, здійснення compliance-процедур, супровід під час розслідування корупційних правопорушень
 • Оформлення прав на землю, вирішення земельних спорів, консультації з земельного законодавства, юридична допомога сільськогосподарським виробникам
 • Консультації з трудового права, складання внутрішніх документів підприємства, адвокатська допомога у вирішенні трудових спорів, консультації з охорони праці

Телефони в Києві: +38 (044) 495-19-28, 495-19-29, 275-67-99

Ел. пошта: pravo@splf.ua

Skype: splf.ua

14 травня 2017

«Соколовський і Партнери» отримала визнання трьох авторитетних юридичних рейтингів

У квітні 2017 року відразу три авторитетні юридичні рейтинги - міжнародні Chambers Europe 2017, Legal 500 EMEA 2017 і конкурс «Юридична премія» відзначили досягнення адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» на українському юридичному ринку.

Chambers Europe 2017 і Legal 500 EMEA 2017 назвали «Соколовський і Партнери» у числі провідних компаній у сфері українського оподаткування. Експерти Legal 500 відзначають команду податкових адвокатів «Соколовський і Партнери» вже п’ятий рік поспіль. Експерти рейтингу вже неодноразово відзначали високу якість роботи адвокатської компанії «Соколовський і Партнери» так само як і високий рівень знань адвокатів компанії, їх вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях. У 2017 році експерти Legal 500 EMEA 2017 відзначили вміння фахівців “Соколовський і Партнери” знаходити професійні підходи до нових викликів.

Legal 500 EMEA 2017 також уже вдруге включили Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», у  розділ Leading Individuals in Tax.

24 липня 2017

Наталія Куріленко про відновлення реєстрації податкових накладних

Початок зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування  в Єдиному реєстрі податкових накладних відзначився набранням чинності не тільки окремими нормами Податкового кодексу України, але цілою низкою нормативно-правових актів, у яких платнику податків доволі важко розібратись: постановами Кабінету міністрів України, наказами Міністерства Фінансів України, наказами Державної фінансової служби України.

Так, нормами пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України передбачено, що пояснення та документи подані для відновлення реєстрації податкової накладної (після її зупинення) розглядаються комісією протягом 5 робочих днів з дня їх отримання. За результатами розгляду яких, комісія ДФС може прийняти рішення:

 • про реєстрацію податкової накладної,

 • про відмову у реєстрації податкової накладної.

20 липня 2017

Контролюючі органи можуть зупиняти реєстрацію податкових накладних

З 01.07.2017 набрали чинності норми законодавства, згідно яких контролюючі органи мають право зупиняти реєстрацію податкових накладних (розрахунків коригування по податкових накладних) в Єдиному реєстрі податкових накладних. Усі податкові накладні (розрахунки коригування) перевіряються ДФС відповідно вставлених ознак та на наявність критеріїв, достатніх для зупинення реєстрації.

Перший критерій вже завдав головного болю платникам податку, що намагаються реєструвати податкові накладні (ПН) за червень 2017 року. Адже він передбачає, в тому числі, для товарів - аналіз даних обсягів постачання у 2017 році, а для послуг - наявність у ДФС інформації про постачання таких послуг на постійній основі). Відповідно, якщо такі товари придбані до 2017 року - реєстрація ПН буде зупинена, і якщо ДФС не має інформації про постачання послуг на постійній основі - реєстрація ПН буде зупинена.

10 липня 2017

Владислав Соколовський отримав визнання Best Lawyers 2018

У червні 2017 року міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers 2018 рекомендувало Владислава Соколовського, керуючого партнера адвокатської компанії “Соколовський і Партнери” як одного з кращих юристів України у сфері податків.

Best Lawyers проводить щорічне опитування юристів, раніше вже визнаних кращими у рейтингу, та за результатами опитування визначає кращих юристів поточного року. Рейтинги Best Lawyers побачили світ у 1983 році, у 2006 вийшли на міжнародну арену.

06 червня 2017

Сплив строку позовної давності не припиняє дії договору іпотеки

Верховний Суд України в постанові від 15 травня 2017 року по справі №6-786цс17 висловив правову позицію, за якою сплив строку позовної даності не припиняє зобов’язання, у тому числі й за наявності рішення суду про відмову в задоволенні позову у зв’язку зі спливом строку позовної давності.

Так, найвищим судовим органом було відзначено, що позовна давність пов’язується із судовим захистом суб’єктивного права особи в разі його порушення, невизнання або оспорювання. Якщо упродовж установлених законом строків особа не подає до суду відповідного позову, то за загальним правилом вона втрачає право на позов у розумінні можливості в судовому порядку здійснити належне їй цивільне майнове право. Тобто сплив позовної давності позбавляє цивільне суб’єктивне право здатності до примусового виконання проти волі зобов’язаної особи. При цьому колегія Верховного Суду відзначила, що Цивільний кодекс України не визнає сплив позовної даності як окрему підставу для припинення зобов’язання, у тому числі й іпотеки.

31 травня 2017

Тетяна Микульська про дозвіл на обшук адвокатів

«Юридична Практика», № 21 (1012) від 23 травня 2017 року. Коментар до статті "Порито таємницею".

Законодавством передбачена недоторканність адвокатської таємниці, але під час обшуків у адвокатів їм доводиться боротися за дотримання гарантій своєї діяльності.
 
Тетяна Микульська, адвокат АК «Соколовський і Партнери»
Встановлення обмежень в переліку суб'єктів звернення з клопотанням про дозвіл на обшук у відношенні до адвоката направлено на запобігання зловживань слідчих органів з метою здійснення тиску на адвоката. Правом на звернення до суду з таким клопотанням наділені виключно Генеральний прокурор, його заступники, прокурори АРК, областей, м.Києва, м.Севастополя.

23 травня 2017

Розроблено нову модель ринку електричної енергії

13 квітня 2017 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), яким передбачено юридичний та організаційний розподіл видів діяльності монопольних енергопостачальних компаній.

Створення конкуренції на ринку електричної енергії дозволить збалансувати інтереси монополістів та досягти підвищення рівня якості надання послуг. Іншим позитивним наслідком є запровадження механізму підтримки виробників електричної енергії за «зеленим» тарифом. Закон передбачає, що весь обсяг електроенергії, виробленої за допомогою відновлювальних джерел енергії, закуповує гарантований покупець.

Розвиток відновлювальної енергетики дозволить вирішити проблему приєднання до електричних мереж за рахунок зацікавленості  операторів  у приєднані енергоустановок, що працюють із використанням альтернативних видів палива. Таким чином,  прийняття Закону стимулює розширення генерації альтернативних джерел електричної енергії.

10 травня 2017

Продаж побутової техніки можна здійснювати виключно за наявності РРО

З 08 травня 2017 року суб’єкти господарювання можуть здійснювати продаж технічно складних побутових товарів лише із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Така вимога випливає із імперативних приписів Закону України від 20.12.2016 р. №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 року (набула чинності з 08.05.2017р.) №231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій».

21 квітня 2017

Владислав Філатов розповів про дієвий інструмент для повернення кредитору його активів

20 квітня 2017 року Владислав Філатов, партнер адвокатської компанії "Соколовський і Партнери", арбітражний керуючий, керівник практики з реструктуризації заборгованості і банкрутства, провів семінар для компаній-членів Конфедерації будівельників України на тему: "Банкрутство  як дієвий інструмент для повернення кредитору його активів”.  

На заході Владислав познайомив слухачів із особливостями, стратегією і тактикою успішного повернення боргів в процедурах банкрутства за відсутності результатів примусового виконання судового рішення у виконавчому провадженні.

18 квітня 2017

Єдину ставку судового збору планують встановити для всіх юрисдикцій

У Верховній Раді зареєстрували законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уніфікації системи та ставок судового збору” від 29.03.2017 №6258, яким пропонується:

 • застосувати єдиний підхід до визначення рівних ставок судового збору для всіх судових юрисдикцій;
 • встановлення однакової ставки судового збору при зверненні як до апеляційної, так і до касаційної інстанції;
 • виокремити в окремий пункт щодо позовних заяв про захист інтересів у сфері публічно-правових відносин, щодо відповідності рішень, дій або бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування вимогам закону як немайнові спори з фіксованим розміром судового збору, який стягувати з позивача або відповідача пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимоги на підставі судового рішення за результатами розгляду справи;
 • відновлення державних органів, установ, організацій, громадських організацій та громадян в якості суб’єктів, що звільняються від сплати судового збору, як учасників процесів щодо захисту прав та інтересів інших осіб, які звільнені цим законом від сплати судового збору;
 • скасування положення, яке дозволяє застосовувати до особи, стосовно котрої суд ухвалив постанову про накладення адміністративного стягнення, додаткової фінансової санкції у вигляді судового збору.

Сторінки

Підписатися на Адвокатська компанія "Соколовський і Партнери" RSS
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.